OPEL ASTRA YOL BiLGiSAYARINI TüRKCE MENü YAPAMAYANLAR iCERi

turan58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaslar bu konuyu sanirim cok kisi arastirdi.Fabrika cikisi bazi araclarda yol bilgisayari türkce menü yoktur. bende cok arastirdim ama isime yarar bir bilgi bulamadim. ama op com programi ile yapilabiliyor. Kendim ugrasirken buldum .Servise herkes dunyanin parasini veriyor .

Yakin bir zamanda video cekip yapacagim..

turan58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar Türkce menü yaptim ama nedense setting tusuna basinca geri ingilizce oluyor .Yine arastiriyorum . Eger yaparsam ilk isim buraya yazmak.

REC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben, kendi aracımda Türkçe seçeneği varken özellikle ingilizce olarak kullanıyorum. Ne zaman servise gitsem Türkçe'ye çeviriyorlar, ben de artık baştan uyarıyorum dili değiştirmeyin diye.

Tüm elektronik cihazları Tr seçeneği olsa bile ingilizce kullanıyorum, ''ğ,ü,ş,ç'' gibi karakterler hep sırıtıyor gibi geliyor gözüme cihaz ekranları üzerinde. Dilimizi çok seviyorum ama böyle de saçma bir takıntım var.

ekinoks01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam benim orjinalinde türkçe menü var. 2013 araç.alırken özelliklerinde de türkçe menü yazıyordu zaten. ama settinge basınca ingilizce yazılar çıkıyor.bu bölümün hiç birini türkçe göstermiyor sanırım