Opel astra yol bilgisayarı + cruise control istiyorum

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
Het klasik 3 astra h kullanicisi gibi en full sanıyorsunuz benim arabaya binin en full neymiş görün, cosmo astra h görmeden yorum yapmayalım lütfen donanıma bak katlanır anahtar yazmış lar opele bak hele cok komik yahu...

panzeropel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Het klasik 3 astra h kullanicisi gibi en full sanıyorsunuz benim arabaya binin en full neymiş görün, cosmo astra h görmeden yorum yapmayalım lütfen donanıma bak katlanır anahtar yazmış lar opele bak hele cok komik yahu...
İsmail abi,bana söylüyorsun galiba ama ben zaten bu yazdıklarımı en full olarak göstermedim ki.Şu an satılan Classic III de iki model mevcut.Onları belirttim sadece.Yoksa Cosmo modeli falan da biliyorum ama satışta yok artık,hala satılıyor olsa emin ol onu da eklerdim yazıya.Diğer yorumlar da araç çok boş gibi konuşmuşlar,benim amacım bilgilendirmekti.

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
BU arada sis farı kaça mal olur benim için....

150 Ye de mal olur 500 e de , olay nasil yapmak istediğinize göre değişir...

Orjinal sistemde,

1. Sis farli far anahtarı
2. On sigorta kutusundan sis farlarina tesisat
3. On sigorta kutusindaki eksik sigorta ve roleler ile birlikte tech2 programlama
4. Far anahtarindan tacho metreye çekilecek 2 adet kablo. Biri sis farı ledi, biri sis farı açma kapama sinyali, yine tech2 ile tacho metreye sis farı programlama...

Bu size 500-600 mal olur. Ben ugrasmam bunla derseniz 150 tl ye yaparsanız düz bağlar dugmeyide içeri bir yere koyar olayı bitirirsiniz...

panzeropel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
BU arada sis farı kaça mal olur benim için....
Özer abi,sis farlarını DEPO marka takarsan çifti sadece sis farları 160 TL civarıdır. 20 TL civarı da sis farı çerçevelerine verirsin.İşçilik için tam olarak bişey söyleyemiycem.Orjinal sis farları ne kadar tam bilmiyorum ama çifti 260 TL civarıydı galiba.Abi bir de şu linklere göz at: http://www.ereyon.com.tr/urun/opelastrahsislambaseti56215621.aspx

http://www.ereyon.com.tr/store/ProductDetails.aspx?productid=743198

Sen olsan hangi markayı taktırırdın dersen,orjinal takmayacaksam DEPO markayı taktırırdım.

sonnock

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Özer abi,sis farlarını DEPO marka takarsan çifti sadece sis farları 160 TL civarıdır. 20 TL civarı da sis farı çerçevelerine verirsin.İşçilik için tam olarak bişey söyleyemiycem.Orjinal sis farları ne kadar tam bilmiyorum ama çifti 260 TL civarıydı galiba.Abi bir de şu linklere göz at: http://www.ereyon.com.tr/urun/opelastrahsislambaseti56215621.aspx

http://www.ereyon.com.tr/store/ProductDetails.aspx?productid=743198

Sen olsan hangi markayı taktırırdın dersen,orjinal takmayacaksam DEPO markayı taktırırdım.

tşk ederim.

camsihli

Kayıtlı Kullanıcı
60-Tokat
Siteyi ziyaret et
150 Ye de mal olur 500 e de , olay nasil yapmak istediğinize göre değişir...

Orjinal sistemde,

1. Sis farli far anahtarı
2. On sigorta kutusundan sis farlarina tesisat
3. On sigorta kutusindaki eksik sigorta ve roleler ile birlikte tech2 programlama
4. Far anahtarindan tacho metreye çekilecek 2 adet kablo. Biri sis farı ledi, biri sis farı açma kapama sinyali, yine tech2 ile tacho metreye sis farı programlama...

Bu size 500-600 mal olur. Ben ugrasmam bunla derseniz 150 tl ye yaparsanız düz bağlar dugmeyide içeri bir yere koyar olayı bitirirsiniz...

merhaba, bende sis farı taktırdım, auto özelliği olan düğmeden aldım ama servis bağlayamadı, göstergede sis farı ledi de yokmuş. sis farını far anahtarına nasıl bağlayabilirim.