Opel Astra Sedan'cıların SAYFASI

Benzinli mi dizel mi kullanıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    35
  • Anket kapatılmış .

calmy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.kampkeyfi.com
arkadaşım sendeki arabanın aynısının 1.6 115 hp si bende var senin arabanın torku fazla oda bi devirden sonra fos...benmkinin limitöre kadar yolu var ayrıca sadece ara hızlanmaları fazla uzun yolda çok tozumu yutturdum ben 1.3 cdtı lara ;) sana denk gelenler yaslamamış demekki yeterince.kaldıki sen 3e takana kadar ben uzamış olurum o saatten sonra etrafta benzinli görürse tanımasın zaten :Dkim ne derse dersin o kasaya 1.3 motor hantal kaçıyor bunu sadece ben değil kendi servisindeki elemanlrıda söylüyor...
Benim yazımın üslubu ve anlattıkları ile sizinki arasında ciddi bir fark var. Bu sebeple konuyu uzatmayacağım. Aracınız hayırlı olsun.

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.7 dti

passat 1.8 mi zor başediyor ? passta 1.6 olmasın o :D

passat 1.8 di heralde vectra A kasa ile kapışıyolardı ankara - istanbul otobanda sonradan ben dahil oldum biraz sıkıştırdım sonra tünellere gelince onlar yavaşladı bidaha da çamlıca gişelerine kadar görmedim :cool:

muhlis504

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım sendeki arabanın aynısının 1.6 115 hp si bende var senin arabanın torku fazla oda bi devirden sonra fos...benmkinin limitöre kadar yolu var ayrıca sadece ara hızlanmaları fazla uzun yolda çok tozumu yutturdum ben 1.3 cdtı lara ;) sana denk gelenler yaslamamış demekki yeterince.kaldıki sen 3e takana kadar ben uzamış olurum o saatten sonra etrafta benzinli görürse tanımasın zaten :Dkim ne derse dersin o kasaya 1.3 motor hantal kaçıyor bunu sadece ben değil kendi servisindeki elemanlrıda söylüyor...

Arkadasimda 1.6 bende 1.3 var oda sizle ayni gorusteydi . Kapisalim dedik . Ve hem ilk kalkista hem devaminda aynadan el salladim ona . Yani 1.3 lider . En son vitesi 6 ya tak ve arabayi bagirtmadan devam .. Bircok kiside su anlayis var malesef ; kucuk hacimli motorlar buyuk kasayi kaldirmaz. Yanlis. Artik teknoloji gelisti buna ornek yeni jettayi da verebiliriz adamlar koca arabaya 1.2 motor koymus hem kacis super hem super ekonomik. Artik motor hacminin cok onemi kalmadi gunumuz teknolojisinde . Arabama guvenerek bir cok yakinimin arabalariyla iddiaya girdim passat 1.8 dahil , ilk basta gulduler ama sonunda kaybeden onlar oldu :) 1.3 cdti yakit fiyat avantaji, ekonomik tuketimi, performansi, vergi avantaji... İnsan baska ne ister.

DarkMagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Muhattabınız ben değilim ama bende sedancılar sayfasının kurucusu olarak üslubunuza biraz dikkat etmenizi rica ediyorum yaslamak falan hoş durmamış...

secebay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm arkadaşlar benim bir sorum var, ben yarın nasipse arabamı bayiden çıkaracağım. ancak kafama takılan bişi var şu rodaj süresi sizlerin bi önerisi var mı bu konuda?

Son düzenleme:

petro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkesin arabası çok güzel gidiyor..maşallah..hepinize hayırlı sürüşler..iyi geceler...