Opel Astra Sedan'cıların SAYFASI

Benzinli mi dizel mi kullanıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    35
  • Anket kapatılmış .

muhlis504

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaslar torpido sogutucusu yaptirmak istiyorum bunun icin borusu ve kapagi gerekiyormus ama detayli bilgisi olan var mi ?

technicalgreyastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lastik basınç sensörü

merhaba arkadaşlar. 2012 model opel astra classic 3 araç aldım. Benim araçta lastik basın. sensörü yok. kaldırıldı mı bu özellik?

Şimdiden teşekkürler

Filmk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cosmo modellerinde vardi ama artik classic 3 lerde cosmo secenegi yok

Arkadaşlar öncelikle hepinize merhaba; Aralık 2011 de parasını ödediğim ama 21 Ocakta teslim aldığım araçla bende aranıza katıldım; aşağı yukarı tüm sayfaları okudum sayılır, bu sayfalardaki yararlı konular ilk sayfaya aktarılırsa daha iyi olacağı kanısındayım...Küçük bir tavsiye...

Aşağıdaki linkte arkadaş bir sorundan bahsetmiş bu araçla ilgili; mazot pompası susmuyor diye...Bende orada belirttim ama konuyu okuyunca aklıma takıldı...Ben kontağı açtığımda mazot pompası sesi sandığım wınnnn diye bir ses var ve bu ses hiç kesilmiyor kontak 2. kademedeyken; araç çalıştırılınca zaten sesi duyulmuyor ama merak ettiğim o sesin kesilmemesi normal mi? Normalse sorun yok da; normal değilse sıfır alınan araç elime geçmeden ne oldu da bu hale gelmiştir. Bilgisi olan varsa ve yazarsa sevinirim...

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=83672

DarkMagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi imzandaki araca çok benziyor büyük olasılıkla odur bence. Ben beğendim. :good:

Evet imzamdaki araçta astra sedan olduğunu düşünerek oraya koydum ama kesin değildi autoexpress paylaşmıştı casus fotoğraflarda bunu kanıtlıyor sanırım:) Ama geç çıkarsa iyi bizimkilerin değeri düşmesin:) tipini gördük yeter bize.