opel astra sedan enjoy 111.yıl 1.6 easytronic mi yoksa renault fluence 1.6 mı ?

opel astra sedan enjoy 111.yıl 1.6 easytronic mi,renault fluence 1.6 benzinli mi ?

• Kullanılan toplam oy
    27
  • Anket kapatılmış .

astra_21

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bu arabayı almadan önce renault fluence la arasında çok gittim geldim tabi aldık artık ama şimdi bi arkadaşım daha alıcak ona sağlıklı bi fikir vermek için sizden yardım bekliyorum.saygılarımla

schumici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sen zaten doğru yolu bulmuşsun arkadaşınında doğru yolu bulmasına yardımcı olsana :) yıllar yılı renault kullandım. sana tek diyebileceğim eğer uzun yıllar aracını kullanacaksa renaulttan uzak dursun

astra_21

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende aslında tam araştırmadım tamamen alman markası olduğu için tercih ettim birde opele olan zaafımda yardımcı oldu ;)

schumici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
9 yıla yakın renault kullandım (13 yaşımdan beri hem kendi araçlarımız hemde dost akraba). renault fanatikleri kızıcak ama renault'a verilen paraya acıyorum. bu kanıyada renault harici araçları kullana kullana vardım. fransızda kullandım almanda kullandım japonda kullandım. fransızlar içinde zirvedeki marka benim için citroen'dir ama o bile pek alınmasını tavsiye ettiğim bi marka değildir. renault mu? ALLAH yazdıysa bozsun

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fluence 'in biraz daha modern gibi duran kasasına kanmayın.Detay işçilik berbat.Parasını haketmediği kesin.Şirkette bir sürü var.Ne yazık ki Eylül de bende fluence e binecek gibiyim:( Corolla dan sonra zor olacak.

petro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
renoların motoru iyi de kasadan ve işçilikten kaybediyor....

Firaty06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tabıkıde Astra yol tutus konfor saglamlık ıscılık guvenlık olarak Astra ondedır ve bana gore dızayn olarakta :)

astra_emrah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astradan şaşma alman vazgeçme derim ben sana bak sen doğrusunu yapmışsın arkadaşınıda uyar

astra_21

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkese teşekkürler...