Opel Astra Otomatik 99 Model

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yortugbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel Astra Otomatik 99 Model aracım var. Kullanan bilen arkadaşlar var mı? Memnun musunuz? Otomatik nasıl?

ewren2481

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 2001 astra g elegans efsane kasa var otomatik bence sorun yok kardesim ve esim yuzunden aldim ama memnunum arabada soru yok göster öle al sanzimani yalniz sunu sölim mekanikten ve meslegim geregi makina devir ve ivmelenme den anladigim icin bazi seleri solim sana duz vites arabalar icin özellikle motor devir ve omru icin daha iyidir yani devir surucunun elinde olmali vitesi istediginde dusurmelisin istediginde yukseltmelisin otomatikte öle olmuyo kendisi dusuruyo yukseltiyo ve bi hantallik olusuyo buda motoru yoruyo yani duz viteste 500bin yapacaksan otomatikte 300bin yaparsin duz vites daha seri otomatikler yavas karar senin otomatik alicam diyosan sorun yok arabada özellikle yokuslarda araba sollamalarda ben hala alisamadim otomatige

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Otomatiktede vites yukseltmek kucultmek sizin elinizde. Kuculteceginiz zaman gazi kokleyin yukseltecegeniz zaman ayaginizi bir miktar cekin gazdan kendisi yukseltir vitesi. Ayrica km konusuna gelince bence tam tersi otomatik vites araclarin motor omru daha uzun olmali diye dusunuyorum. Surusle ilgili kisisel hatalar minumuma indirgendigi icin. Stop etme, patinaj cektirme vs gibi sorunlar otomatik araclarda cok nadir gorunur. Ancak yinede motor omru sanzimana degil daha cok bakima baglidir.

ewren2481

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Otomatiktede vites yukseltmek kucultmek sizin elinizde. Kuculteceginiz zaman gazi kokleyin yukseltecegeniz zaman ayaginizi bir miktar cekin gazdan kendisi yukseltir vitesi. Ayrica km konusuna gelince bence tam tersi otomatik vites araclarin motor omru daha uzun olmali diye dusunuyorum. Surusle ilgili kisisel hatalar minumuma indirgendigi icin. Stop etme, patinaj cektirme vs gibi sorunlar otomatik araclarda cok nadir gorunur. Ancak yinede motor omru sanzimana degil daha cok bakima baglidir.

iste sizin o gaza asilmaniz ve gazdan ayaginizi cekip dusmesini beklemeniz motora yapcagini yapiyo acemi arac suruculerini bisa demem ama arabayi kullananlar duz viteste devirli kullananlar arabayi zorlamazlar gaza birden asilmak vites atsin diyehem benzin sarfiyati hem ani motor yuklemesi sitede ani gaza basmayin diyolar mesela birde motora zarar vermez sanziman ve debriyaj baski balataya zarar verirse verir kalkista stop etme

yortugbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arabayı aldım. Şanzumana iyi dediler. Baktırdım. 190.000'de. Sadece tek sıkıntı yedek parçaları biraz pahalı geldi. Sonuçta 99 model diye düşünüyorum...
Ayrıca hızlanmalar fena değil. Yüklenince vites düşürüyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...