Opel Astra Opc & Ford Focus ST

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya yürüsün gitsinler.herşeyden önce Focusta zerafet yok çok kalas bir araba çok kaba çok köşeli duruyor ayrıca opelden çakma OPC style jantları var :D bide astra yı makalenin içinde o kadar öv sonra git puanları ST ye bas olacak iş mi bu yaa

seznur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biraz adaletsızce olmus st ne alaka..opc yı neden karsısına cıkarmamıslar madem ole..gercı gtc de her turlu yeter..

astranın surus keyfı ford tan daha iyi bence..bana gore herseyden gecerım bu bıle yeter ;)

Astra zaten opc neresi adaletsiz :)

harrun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
GTC ile ST yi karşılaştırmak çok mantıksız.ST nin rakibi zaten OPC.Tamamiyle adaletli bir karşılaştırma.

mayday

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güzel karşılaştırma olmuş ama pdf dosyasını indiremiyorum galiba limiti dolmuş tekrar upload edermisiniz?*

seznur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Link yenilenmiştir

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar nedense hep karıştırılıyor şu iki kısaltma. GTC ve OPC ayrı şeyler..
Astra GTC OPC diye bir model yok. Astra OPC var,ayrı olarak Astra GTC var. Astra GTC OPC olsaydı,Astra HB OPC gibi birşey de olması gerekirdi.GTC denmesinin sebebi sanırım tek kapı oldugu için kaynaklanıyor,ancak dediğim gibi zaten 5 kapı opc yok... Tıpkı Corsa Sport OPC demediğimiz gibi,Corsa opc ayrı , Corsa sport ayrı. Onun gibi :)

ST ile karşılaştırılması gayet adaletli olmuş bence de. RS ile kıyaslanamaz zaten Astra, RS bir gömlek üstün bir araç. Ancak ST Karşısında daha iyi oldugunu düşünüyorum,gerek dizayn,gerekse performans açısından aynı sayılırlar.