Opel Astra k android car play

MGASGAR

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Astra k da android telefonlar için carplay uygulamasi kullanan var mı? Android telefon bağlandığı zaman direk ekrana yansıtmak için. Müzik navigasyon vs kullanımını ekrandan takip etmek isityorum.

Varsa kullanan play store linkini biraksin.

Herkese iyi akşamlar

Halil Barış

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeşim benim profilimde bu konuda mesajımı bulabilirsin. Açıkça tarif ettim. Tabi o linki burada paylaşmayı bilmiyorum. Özetle apkmirror.com dan android auto programını indirmelisin. Ondan sonra usb den telefonunu bağladığında direkt ekran açılıyor. İphone lar direkt atnıyor diye biliyorum, diğer tüm telefonlar için dediğim programı indirmelisin.

• Beğen
Tepkiler: MGASGAR

Halil Barış

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şimdi mesajımı buldum. Aşağıda paylaşıyorum. Fakat sürüm değişmiş olabilir.
"Telefonunuzdan apkmirror.com sitesine girin. Search (Arama) da Android Auto yazarak aratın. Çıkan indirme seçeneklerinden en üstteki 2.8.5745 i tıklayın. Sonra arm yazan indirme linkine tıklayın. ( ben arm 64 yazana tıkladığım için inmedi. Oğlumun telefonunda indi. Muhtemelen sürümle alakalı ) arm yazana tıklayınca indirme başlıyor. Gerçekten çok mükemmel bir uygulama. Bluetooth dan farklı olarak rehberinizi kişi resimleri ile görebiliyor, navigasyon yapabiliyor, Google müzik çalışıyor kısacası telefonunuzu direkt araç ekranında görebiliyorsunuz. Faydalı olması dileği ile saygılarımla... "

• Beğen
Tepkiler: MGASGAR

Gönen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2.8.5745 e kadar buldum ama indirme bölümünde kaldım o bölümü bulamadım...arm yi bulamadım.tşk.

Ibrahim5563

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
android oto sorunsuz çalışıyor. indirirseniz memnun kalırsınız.

opus69

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Telefondamı çalıştırcaz apk yı

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Telefondamı çalıştırcaz apk yı
Bildiğim kadarıyla arkadaş tarif etmiş. USB yardımıyla Aracınızın multimedyasına yüklüyorsunuz aynı zamanda telefonda da yüklü olması gerekiyor. Daha sonra eşleştirme yapıyorsunuz.