Opel Astra J Tesla Ekran Önerisi

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arkadaşalar,

Öncelikle bu konuyla ilgili, sizlerin hem içini rahatlacak, hemde nasıl yapıldığı ortalama kaça mal olduğunu yazmak ve şuanda bir popüleritesi olan bu ekranları satın almak isteyenlere önerilerimi, yazmak istedim.

Öncelikle ben aracıma cihazı aliexpress üzerinden aldım. Linkini bırakıyorum, bu satıcıdan aldım.
Ortalama 10 gün gibi bir sürede elime ulaştığını söylemek isterim.
Fiyat 3052tl kargo dahildir. Vergilendirme %40 = 1026tl + Montaj 200 tl TOPLAM 4278tl Aracıma taktırdır. ( TÜRKİYEDE 2 GB = 2900 civarı CARPLAY YOK , Ben bulamadım ama belki bu aralar gelmiştir.Araştırın derim. Sitede daha uygun CARPLAY olan ürünlerde var ama ben , satıcıyla birebir iletişim kuramadıklarımı eledim.) Ne gerek vardı bu kadarına diye düşünmedim değil fakat asıl benim takıldığım konu CARPLAY özelliği olmasıydı. Türkiyede baya cihaz araştırdım, bulamadım. Bence 4 GB ram olmasına gerek yok açıkcası 2 GB Ram olup özellikle CARPLAY özellikle bulabilirseniz bu akdar beklemeden ve masraf etmeden alabilirsiniz. Şu konuda garanti vereyim, satıcı muhteşem ilgili, ister türkçe ister ingilizce yazın anında cevap veriyorlar, saat farkına göre bazen gece uyurken saat 2 de mesaj geldiği oldu. :) Arkadaşlar ürünü alırken özellikle %40 lık vergi ve 10 £ bandrolü ödeyeceğinizden emin olun.
( Bu konudada normalde satıcı shipping invoce bedelini 55 $ yazmasına rağmen GÜMRÜK Müdürlüğü kesinlikle kabul etmiyor. O tutarda ödeme makbuzu vs.vs ürün link herşeyi denedik ama inanın kabul edilmiyor. YENİ ÇIKAN bir uygulamaya göre dışarıdan satın alınan elektronik ürünlerde değeri GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜ belirliyor buda aklınızda olsun. Daha önce bilgilendirmiştim başka bir konuda. )
Benim Aldığım cihazın ÖZELİKKLERİ.

4GB RAM 64GB ROM:
XY SC9853I-IA8 çekirdek1.872GHz Android 10.0 sistemi
Radyo + Bluetooth +DSP+ GPS +WIFI/4G lte ağı + CARPLAY
+ HD tam dokunmatik ekran + Mirrior Link + Mp3/MP4/MP5
+ Destek (OBD2,TPMS,DVR,RearCamera,DAB +)+ İsteğe bağlı (dijital tv)
Standart hediye: ters kamera ve preload çevrimdışı harita
WhatsApp-Image-2020-09-03-at-09.40.4111783414980225b9.jpg

Satıcıyla aramızda geçen bir logo sorunu var, ben kendilerine logo ve marka modelini eklettirmiştim. Sanırım uygulamayı yaparken kurulum aşamasında biz model ve marke seçmemişiz. Farklı bir ekran ve logo çıktı karşıma. Ama inanın bana hepsiburda.com n11.com gibi sitelerden alıp bu kadar ilgili bir satıcı bulabilirmisiniz bilemiyorum.
Burada bahsettiğim LOGO sorununu anlattım, onlar dönüş yaptılar. Bana detaylı, nasıl yapabileceğimi gösteren detaylı bir video hazırlayıp gönderdiler. İlginç olan kısmı, bu tarz bir sorunde böyle bir aşamada muhattap bulmak bence çok güzel. Detaylı resimleri sizinle paylaşıyorum.
logo-problemibccd127149311a11.png

Screenshot_1977a5e755242f819.png

sorund0e44be80c848bc0.png

Ve son olarak kargolama süresi ve hangi kargoyla geldi. 249tl ödedim yanlış hatırlamıyorsam ortalama 6 günde falan türkyiye geldi fakat gümrük vs. 10 gün sürdü.
dhle317598bb77c6726.png

Montajını nerde, nasıl kaç paraya yaptırdım. ÖZCAN TUNÇ - ESENYURT - 0545 540 4465
Daha önce defalarca bu araca tesla ekranı yaptığı belli, ortalama 25-30 dk gibi bir sürede montajını yaptı. Adam aracı tanıdığı için o parçaları bağlantıları o kadar kolay yaptı ki görmeniz lazım. Ayrıca orjinal teyp söküldüğünde arada CD playı tutması gereken küçük bir parça var onu kırıyor, çünkü diğer türlü tesla ekran oturmuyor bilginiz olsun, Aklınızda o yaparken ulan adam kırıyor ediyor diye düşünmeyin :) sorun yok zaten size link paylaşacağım mutlaka izleyin ve mutlaka istanbul içerisindeyseniz bu arkadaşa yaptırın derim.
Ayrıca bana pahalı gelir, vergi vs. uğraşmak istemiyorum derseniz ÖZCAN TUNÇ 'da bu cihazdan var arayıp fiyat alabilirsiniz. Şöyle düşünün o kadar çok takıntılı Astra J kullanıcıları var ki bu paylaşımı o yüzden sizlere yararlı olabileceğini düşünerek yaptım. Umarım yardımcı olmuşumdur. Sorularınız vs. olursa seve seve cevap vereceğim.

Son düzenleme:

miralay

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
Öncelikle emeğinize sağlık. Görüntüleyen kimse teşekkür etmemiş. güle güle kullanın. Aracımızda Navi 600 olmasa düşündüğüm bir uygulama. Yaptırmak isteyen arkadaşlara da kaynak olmuş.

• Beğen
Tepkiler: OKANCAANNN

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Öncelikle emeğinize sağlık. Görüntüleyen kimse teşekkür etmemiş. güle güle kullanın. Aracımızda Navi 600 olmasa düşündüğüm bir uygulama. Yaptırmak isteyen arkadaşlara da kaynak olmuş.

Teşekkür ederim. Umarım kararsız ve araştırma yapan birilerine yararlı bişeyler sunmuşumdur. Çünkü bana böyle bir kaynağı sunan olmadı. En azından yararlı olayım istedim. Çünkü süreç kısa ama baya uğraştırıcıydı, açıkcası.

Ersin_35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun güzel günlerde kullanın. Ben carvocal dan 2gb ram olan ürünleri için montaj dahil 2.900 tl fiyat almıştım. O bile şu durumda fazla gelmişti bana. 4.200 tl gibi rakam çok daha fazla geldi. Tabi bu iş zevk meselesi. Ben şuan telefona aux taktım :ROFLMAO: fizzy den müzik açıyorum. Google haritalar navigasyon. Tek geri görüş kamerası yok.

gokhan33tr

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun iyi günlerden kullanın çok güzel bir konu olmuş, bende düşünüyorum bu tarz bir sistem aklımdaki en büyük soruyu sorma fırsatı verdiniz bana :) sizde bu sistemden önce hangi teyip vardı opelin orjinal sistemi neydi. bende cd400 var cd400 ü söküp sizin sistemin aynısını taktırdığımızı düşünürsek extra bir yazılımsal müdahale gerekiyor mu yoksa sistemi takıp devam mı ediyoruz. bilgiler için teşekkür ederim.

• Beğen

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Merhabalar, ben ürünü okuduğunuz üzere aliexpress.com dan satın aldım. CD 300 benim orjinal teyip, benim satın aldığım cihaz CD 300- CD400 - CD600 uyumlu. Bu nedenle ekstra bir işleme gerek kalmıyor. Özelikle aracınıza uyumlu modeli seçip taktırmalısınız daha sonra bazı fonksiyonlar çalışmayabiliyor. Yazılımsal müdehaleye gerek yok, tak çalıştır mantığıyla satıcı size ilgili bütün programları vs. yükleyip gönderiyor.

Aliexpress.Com üzerinden alırsanız benim önerdiğim satıcıyla mutlaka iletişime geçebilirsiniz, ayırca herhangi bir sorunda gerekli desteği sağlıyorlar, Shipping invoice konusunda da fazla vergi ödememeniz açısından düşük yazdırabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: gokhan33tr

gokhan33tr

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
Merhabalar, ben ürünü okuduğunuz üzere aliexpress.com dan satın aldım. CD 300 benim orjinal teyip, benim satın aldığım cihaz CD 300- CD400 - CD600 uyumlu. Bu nedenle ekstra bir işleme gerek kalmıyor. Özelikle aracınıza uyumlu modeli seçip taktırmalısınız daha sonra bazı fonksiyonlar çalışmayabiliyor. Yazılımsal müdehaleye gerek yok, tak çalıştır mantığıyla satıcı size ilgili bütün programları vs. yükleyip gönderiyor.

Aliexpress.Com üzerinden alırsanız benim önerdiğim satıcıyla mutlaka iletişime geçebilirsiniz, ayırca herhangi bir sorunda gerekli desteği sağlıyorlar, Shipping invoice konusunda da fazla vergi ödememeniz açısından düşük yazdırabilirsiniz.
Teşekkür ederim hocam.

Ersin_35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Screenshot_20210101-145325_sahibindencomfd03f8e5d9810046.jpg

İdare edecek bir cihaz bakıyorum. Üstteki menüsü bulunan cihazı buldum. Marka modelini bilen var mı. İş görür mü?

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Hoca. Görüntü net değil anlaşılmıyor ayrıca menüden çözülmesi zor

Sari52

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun güle güle kullanın. Ben de geçtiğimiz temmuz sonunda Samsun'da navimex marka 2gb ram 32 GB hafıza android 7.1 sürümlü cihaz taktırdım 2.500 liraya. Fena cihaz değil. Sürüm biraz daha yeni olsaydı fena olmazdı. Ama radyo cekmiyor bende. Sizde çekiyor mu? Bu cihazlarda antene elektrik mi ne bağlamak gerekiyormuş. Çoğu kişi de bilmiyormuş. Siz de sorun var mı acaba?

• Beğen