Opel astra j sport 2015 kamera

anidem

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Yok hocam ben ayrı bir ekran aldım bende cd300 teyp var.
Bende de cd400 plus var nasıl bir ekran aldınız acaba dikiz aynası üzerine takılan mi yoksa torpidoya koyduğunuz bir ekran mi benimde niyetim var sizinki gibi bir sisteme

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Bende de cd400 plus var nasıl bir ekran aldınız acaba dikiz aynası üzerine takılan mi yoksa torpidoya koyduğunuz bir ekran mi benimde niyetim var sizinki gibi bir sisteme
https://urun.gittigidiyor.com/otomo...Vl5AYCh3KjwdJEAQYBCABEgL7kPD_BwE&gclsrc=aw.ds bunun aynını geçen sene aliexpres'ten 80tl'ye almıştım. Dikiz aynasına geçmeli. Bu bağlantı şeklinden dolayı sıcak havalarda dikiz aynasını tutan kollar gevşiyor ve ayna yerinden 1 kaç cm kayıp aşağıyı gösteriyor. Gerçi ben içini açıp siyah kablo bağıyla aynaya sabitleyerek çözdüm ama yine de geçmeli değil de bağlamalı olanları tercih ederseniz bu sorun olmaz muhtemelen.
Ön göğüste kalabalık etmez, gözüme batmaz derseniz, o modeller dikiz aynalılardan daha sağlıklı olacaktır.

Son düzenleme:

psk.selman

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
Ben aynalı alacaktım ama kuzenimde aynalı ekran vardı memnun değildi, bende harici ekran aldım. Daha önceki aracımda 5 yıl kullanmıştım gayette memnundum. Şuanda da memnunum, facebooktaki grupta paylaştım millet beğenmedi ama imkanlar dahilinde bence en uygunu oldu. Akşam unutmazsam foto atayım ekran yeri ile alakalı. Ben ön kelebek camının olduğu yere sabitledim. Aldığım üründe buydu ;

• Beğen
Tepkiler: omeroz

anidem

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Sadece geri vites lambasından bağlantı yapılıyor degilmi. Ekranın gücünü almak için ekstra birşey gerekirmi? Dikiz aynasinda çakmaklık diye biliyorum ama harici ekranda nasıl çalışıyor ekran ? Montaj hakkında bilgi verirseniz kendim bağlamak isterim

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Sadece geri vites lambasından bağlantı yapılıyor degilmi. Ekranın gücünü almak için ekstra birşey gerekirmi? Dikiz aynasinda çakmaklık diye biliyorum ama harici ekranda nasıl çalışıyor ekran ? Montaj hakkında bilgi verirseniz kendim bağlamak isterim
Dikiz aynası olanı var bende... Kamera'dan ekrana görüntü kablosu ile beraber kırmızı bir kablo gider, bu kırmızı kablonun diğer ucu da geri vites lambasına bağlanır.Bir de şase var bu kırmızı kablonun yanında, o da siyahtır muhtemelen. Başka bir bağlantı gerekmez.

Blackdream

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hoşbulduk,

Hepinize teşekkür ediyorum konuyu açtıktan sonra opel yetkili servisi arayıp şase numarasını vererek kamera takıp takamayacağımı sordum ve takılabileceği bilgisini aldım serviste yapmak istediğimde1200₺ fiyat verildi ancak internette 150 ₺ sadece tesisatını yapmak gerekir.

qokhan1

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Hoşbulduk,

Hepinize teşekkür ediyorum konuyu açtıktan sonra opel yetkili servisi arayıp şase numarasını vererek kamera takıp takamayacağımı sordum ve takılabileceği bilgisini aldım serviste yapmak istediğimde1200₺ fiyat verildi ancak internette 150 ₺ sadece tesisatını yapmak gerekir.

Montaj sürecini paylaşın lütfen.

psk.selman

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et

Sedan araçlarda geri vites lambası bagaj kapağında olduğu için kameraya kablo çekmek çok sıkıntılı, ben kamera elektriğini bagaj içinden geçen sol saklama gözünde bulunan kablo demetinden geri vites lambasına giden kabloyu bularak yaptım. Ekranın elektriğini de sigorta panelinde bulunan çakmaklık sigortasına ek alarak işlemi tamamladım. Aldığım ürün buydu aliekspreste daha ucuzdu haliyle :)