Opel Astra J için multimedya ekran önerisi

Munip

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
Selamlar, Tesla ekran tarzında aracımı bir ürün almayı düşünüyorum. Kullanan arkadaşlar ürün önerisinde bulunabilir misiniz? (İllaha tesla ekran olmasına gerek yok)

Blackram

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Benim araçta Newfron marka tesla ekran var. 2 yıldır kullanıyorum. Bir sıkıntı çıkarmadı. Ama ne alırsanız alın en az 2 gb ram olsun. Yoksa çok yavaş kalıyor. Ve hafızası 32 gb olsun. Sonra uygulama yükleyince şişiyor 16 gb. Ler.
Bence birde şu çevrilebilen ekranlı sistemler var. Eğer oluyorsa ona bakın bir derim.

• Beğen
Tepkiler: omeroz

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Merhaba bu konu üzerinde daha önce Tesla Ekran için öneride bulunmuştum. Buraya Tıklayarak ilgili konuya ulaşabilirsiniz.
Benim tesla ekranımda Carplay vs. özellikli olduğu için bana göre kullanışlı ve hoşuma gidiyor ama şuan tekrar ne alırım diye sorsaydım kendime bu tarz ses kalitesi daha iyi ve yüksek olan bu cihazlardan alırdım. Çünkü tesla ekranın en önemli - tarafı Bluetooth ile yada carplay bağlıyken telefon görüşmenizde karşı tarafa sesiniz çok az gidiyor, bununla birlikte ses seviyesini 30 a bile getirseniz eksi multimedia cihazının verdiği sesin 3/1 vermiyor. Çok araştırdım, çok baktım bunlar en önemli sorunlar. Ses seviyesini yüksek seste dinlemek isterseniz çok sevemeyeceğiniz bir cihaz, Tesla Erkan.

11268720132146.jpg
Bu modelde marka genelde Pioneer yada Kenwood en iyileri zaten.

Bunu sevmedim derseniz, aşağıda paylaştığım en yaygın ve en sık kullanılan cihazdır. Marka olarak Navimex genelde tavsiye ediliyor.

9892220239922.jpg

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Merhaba bu konu üzerinde daha önce Tesla Ekran için öneride bulunmuştum. Buraya Tıklayarak ilgili konuya ulaşabilirsiniz.
Benim tesla ekranımda Carplay vs. özellikli olduğu için bana göre kullanışlı ve hoşuma gidiyor ama şuan tekrar ne alırım diye sorsaydım kendime bu tarz ses kalitesi daha iyi ve yüksek olan bu cihazlardan alırdım. Çünkü tesla ekranın en önemli - tarafı Bluetooth ile yada carplay bağlıyken telefon görüşmenizde karşı tarafa sesiniz çok az gidiyor, bununla birlikte ses seviyesini 30 a bile getirseniz eksi multimedia cihazının verdiği sesin 3/1 vermiyor. Çok araştırdım, çok baktım bunlar en önemli sorunlar. Ses seviyesini yüksek seste dinlemek isterseniz çok sevemeyeceğiniz bir cihaz, Tesla Erkan.

11268720132146.jpg
Bu modelde marka genelde Pioneer yada Kenwood en iyileri zaten.

Bunu sevmedim derseniz, aşağıda paylaştığım en yaygın ve en sık kullanılan cihazdır. Marka olarak Navimex genelde tavsiye ediliyor.

9892220239922.jpg
Ses karşı tarafa az gidiyorsa harici bir mikrofon alıp takmanızı öneririm.

Zalım teypçiler😊 cihaz üzerinde dahili mikrofon olduğu için (genelde çok zayıf kalır), yine cihazın kutusundan çıkan harici mikrofonu üşenip takmıyorlar.

Harici mikrofon bu sorunu ortadan kaldırıyor.

Harici mikrofonu ayna üstünde ön cama yapıştırılar, tavsiye etmem, yine zayıf kalır. göğüste klima nozulu üzerine ya da çakmaklığın olduğu gözde (çok derinde kalmamalı) uygun bir yere takıldığında bu sorun ortadan kalkar. Rüzgar almadığı için çakmaklık gözü en uygun yerdir. Camlar açık hareket halinde vb zorlu şartlarda denenmiştir.😊

ahmetkorumduk

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
slm arkadaşlar, bende de aracı aldığımda üzerinde duble olarak tabir edilen bir cihaz vardı ve harici mikrofonda sol tarafta bulunan kelebek camın o kısımda konumlandırılmış ve gayet net olarak görüşme yapılabiliyordu. Cihaz şu anda arıza yaptığı için kullanamıyorum ama cihazın dahili mikrofonu ile beraber harici mikrofonunda uygun bir yerde takılı olması gerekir kaliteli bir görüşme için.

Karasulu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Slm Arkadaşlar 2012 Model Opel astra j 1.3 dizel aracıma Newfron marka Tesla multimedya aldım kullanışlı güzel fakat aracı bir gün kullanmadığım zaman ilk marş ta almıyor ikinci marş ta çalışıyor aküm yeni araç stop durumda ekran arka planda çalıştığığını düşünüyorum bir şekilde aküden güç harcamaya devam ediyor internetten yaptığım araştırmalar sonucunda motor stop edildiğinde gücü tamemen kesmesi için olan bir ayar varmış ben bu ayarı bulamıyorum montajı yapan serviste bilmiyor hiç bir fikri yok bilen varsa yardımcı olabilirmi acaba cihaz özelliklerini göseteren fotoğraflar ektedir.

Newfron-221b41151a2ad5e8c.jpeg
Newfron10c556622b3cc632d.jpeg

Blackram

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
İlk resimde uyku modu ayarını etkinleştir hocam. O zaman kontakla beraber açılıp kapanır.

• Beğen
Tepkiler: Hasip