Opel Astra J beni Opel'den soguttu!

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Opel Astra J beni Opel'den soguttu!

Geçmiş olsun, kesinlikle Odak'a gidin ve forumdan geldiğinizi bildirin. Eminim yardımcı olacaklardır.

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Opelin benim soyulan direksiyonu degistirmemesi bile sogutamadi beni astradan sozde premium araclarda bile bir suru sorun oluyor ki sizin sorun dedikleriniz tum astralarda mevcut galiba o yuzden cok kafaniza takmayin bence; aracimi degistirmeyi dusunuyordum otomatik almak icin ,bmw 1 , mercedes a, v40 heppsini denedim hic biri beni astrami saticak kadar etkilemedi ve bundan sonraki aracimda opel astra jde cizgisinden ayrilmazsa sidi motor 170hp astra olucak insallah.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dreamofice link' Alıntı:
Opelin benim soyulan direksiyonu degistirmemesi bile sogutamadi beni astradan sozde premium araclarda bile bir suru sorun oluyor ki sizin sorun dedikleriniz tum astralarda mevcut galiba o yuzden cok kafaniza takmayin bence; aracimi degistirmeyi dusunuyordum otomatik almak icin ,bmw 1 , mercedes a, v40 heppsini denedim hic biri beni astrami saticak kadar etkilemedi ve bundan sonraki aracimda opel astra jde cizgisinden ayrilmazsa sidi motor 170hp astra olucak insallah.

SIDI (küçük yazınca sidik kelimesini çağrıştırıyor 011zaa) motor ağır ve otm vitesli Insignia da bile çok etkileyici hızlanma performansına sahipken Astra da kimbilir nasıldır, Almanya da Astra 1.6 SIDI Bmw 118 den esneklikte daha performanslı çıkmıştı.

karaca_01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aracım 1.4T manuel. İlk videodaki ses bende yok ve nden olduğu konusunda bir fikrim yok ancak ikinci videodaki olay bende de mevcut. Mesela uzun yolda 6. viteste klima açık seyrederken dik bir yokuşta klima devreden çıkıyor gibi sanki ama tam emin değilim. Ben hep otomatik klima olmasından kaynaklı olduğunu düşünüyordum. Diğer arkadaşlardan da böle bir durumla karşılaşan varmı acaba. bu normal bir durummu??? yoksa bir anormallik mi var

budoka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

2 olayıda ben ilk defa gördüm... ne frene basınca bir ses duyuyorum, nede klimayı son ayar açınca kesilme oluyor... araç 1.3 dizel... gaza yüklenince performans düşmesin diye fanı kesiyor denmiş... bende neden olmuyor... performansı düşmesin diye 1.3 araçta düşünülmeli, 1.4 turboda değil.... bence normal olmayan bir durum....