Opel Astra J Arka Hoparlör Değişimi Yapan Güvenilir Servis

keremd59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar, Astra j edition plus sahibiyim. Arka kapılar için 16cm sony hoparlör aldım. Forumlarda araştırdım, kendim montajını yapayım dedim fakat kapı iç döşemesini bir türlü açamadım. Cam açma bölgesindeki vidalara erişim için plastik parçaları sökemedim. Neredeyse kırmak üzere iken vazgeçtim.

Bu işi En güvenilir ve düzgün bir şekilde yapabilecek Kartal ve Maltepe çevresinde bir servis arıyorum. Öneriniz var mı?

Arka kapı cam açma bölgesindeki plastik kapakların adı ne olarak geçiyor, kırıldığı veya zarar gördüğünde nereden temin edebilirim?
Teşekkürler.

keremd59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracın arka kapılarından hoparlör tesisatı çıkmadı malesef. Bu yüzden bu süreci askıya aldım.

Bir sorum olacak, cd300 teyp te fader özelliği görülmüyor. çıkışlara 2 hoparlör daha eklenince bu fader seçeneği çıkıyor mu? cd400 de fader var mı?

Sent from my iPhone using Tapatalk

ziya09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı araç bendede var arka kapılarda hoperlor yok almayı düşünüyorum dediğin gibi 16 cm lik hoperlor ebatı uygunmudur birde tesisat yok derken neyi kasdettiniz kablomu yok yoksa teypden uzatılır heralde

nervaus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı araçtan bendede var eğer tesisat yoksa arka kapıda sök tak derken baya maliyetli olur galiba

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com
CD300 lerde maalesef fader özelliği yok. Ancak ön hoparlörlere paralel bağlantı ile arka kapılara hoparlör takabilirsiniz. CD400 de fader özelliği var.