Opel Astra ile Skoda Fabia yı değiştirdim

idleboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benım aracta oyle 3500-4000 devırden sonra falan yolun durumuna gore tabıı sankı araba hızlanmıyo oldugu yerde kalıyo yavaslıyo gıbı oluyo dızeller boyle ama ıı gıdıyo namussuz

neonal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
(Kesinlikle polemik için değil) Benim bildiğim yokuşta arabayı çıkartan beygirdir. 70 bg isterse 260 nm versin yokuşta bir 100bg 150 nm bir araba kadar rahat çıkamaz. (Rakamlar temsilidir. Böyle bir araç dünya üzerinde olmayabilir. Örnek babında :D) Mesela bnm arabada cinnahı çıkarken gayet yüksek devirde gitmek gerekiyo ama öteki arabada gayet sakin çıkardım.

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kamyonlar da dizel tercih edilmesinin nedenlerinden biri yokuşta yüklü konumdayken aracın yüksek tork desteğiyle daha rahat çıkabilmesi diye biliorum bunu kalken demişti bana oda başkasından duymuştu...

whiteman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende sana polemik olsun diye demedim
ayrıca o arkadaşımın 307 sini de kullanmadım varsayımlarla konuşmaktansa gelirsin bakarız dedim senin dediklerinde doğru olabilir arkadaşımında
opel alırsın beğenirsin opelin + larını görür - lerini görmezsin şimdi skodan var beğenirsin onun + larını görür - lerini görmeyebilirsin saygım vardır diyecek sözüm de yoktur

ayrıca bu topigi araç değişimi yapacağın ve fikir vermek için açmışsın ben geç gördüğüm için zamanında yazamadım ama aracı almamış olsaydın sana alma derdim maksadın ekonimiyse sevdiğin aracı 13500 satıp 18000 alarak 4500 ekstra masraf yapacağına 1500 ytl ye tüp taktır dizelden de az yakar derdim 3000 ytl cebinde kalırdı ayrıca 2004 model araç için 88000 km bence çok ama bu aşamadan sonra hayırlı olsun demekten başka bir alternatif yok
Hayırlı olsun...

idleboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayrıca bu topigi araç değişimi yapacağın ve fikir vermek için açmışsın ben geç gördüğüm için zamanında yazamadım ama aracı almamış olsaydın sana alma derdim maksadın ekonimiyse sevdiğin aracı 13500 satıp 18000 alarak 4500 ekstra masraf yapacağına 1500 ytl ye tüp taktır dizelden de az yakar derdim 3000 ytl cebinde kalırdı ayrıca 2004 model araç için 88000 km bence çok ama bu aşamadan sonra hayırlı olsun demekten başka bir alternatif yok
Hayırlı olsun...

saol dusuncelerın icin ama ıste ben lpg taraftarı degılım bu yuzden sattım yoksa lpgın herseyını arastırdım kararda vermıstım ıkna oldum taktıracaktım ama ıste bu araba surprız oldu saglık olsun artık benım sattıgım astrama gore bu skodanın tek eksı tarafı bıraz ufak olması onun dısında benım opelıme gore kıyaslama yapacak olursam cok cok artısı var skodanın durum bu ben gercekten opelımı cok sevıyodum artık saglık olsun dıcem ne yapım herkese kazasız belasız surusler ınsallah