Opel astra hb garaj

UuR__

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence pekte hoş olmamış. hasta oluncak bi araçta değil. gayet stock araç resimlerden gördüğüm kadarıyla. tek çıkış egzozlarda güzel modeller var araçlarımıza yakışan.

Hoşuma Giden O Stock yanı Orjınal Duruyor Fazla Ek Mek Olunca Bende Soğuyorum Aracın Orjınallığinden Hıc Bısey Gotürmemiş

emre16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
aracı stock ıstıyorsan ek yapıcaksın araca. ama şu ön eki kaba olandan değil. daha düzgün modeli var ondan olucak takıcaksın 17-18 jantını bi de basıcan tatlı biçimde al sana stock ve gösterişli astra. aslında araçlarımıza yapılcak ve yapıldıgında güzel göstercek o kadar çok imkan var ki.

cankazanci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Shell V Power Disel + GTL Allah razı olsun diyeceksınız :D arbaya resmen 1 vites kazandırıyor 2le çıktıgm yerı 3 le bagrtmadan cıkabılıym ve seat leona kafa tutabılecek bı kalkış yapabılıyorm :D Tek sorun Bi dizellin litresini 3.30 TL olması :D

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Shell V Power Disel + GTL Allah razı olsun diyeceksınız :D arbaya resmen 1 vites kazandırıyor 2le çıktıgm yerı 3 le bagrtmadan cıkabılıym ve seat leona kafa tutabılecek bı kalkış yapabılıyorm :D Tek sorun Bi dizellin litresini 3.30 TL olması :D

meraklandırdın beni.denemem lazım ama dünde fullemiştik depoyu:)

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

evet gtl koyunca gercekden performans artısı oluyor, bir kac kez koymustum araba cok atik oluyordu.