OPEL ASTRA H NECVOX PLATİNİUM

Akreditif

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba, necvoxun astra h uyumlu platinium serisi var mıdır? internet sitesinden çok anlayamadim

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: OPEL ASTRA H NECVOX PLATİNİUM

Akreditif link' Alıntı:
Arkadaşlar merhaba, necvoxun astra h uyumlu platinium serisi var mıdır? internet sitesinden çok anlayamadim
Arkadaşım Merhaba,  hoş geldiniz foruma.  Ancak sanırım paldir kuldur, paras panderas bi giriş olmuş.  Sizi tanımak,  aracınız hakkında bilgi sahibi olmak ve sonrasında da yardımcı olmaya çalışmak isteriz.

Akreditif

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhaba,  İzmirde yaşıyorum. 2010 model Opel Astra h aracım var.. 45 000 kmde.. multimedia sistemi almayı üşünüyorum..yeni nesil birşey olsun istiyorum..o yüzden platinium düşündüm ancak benim araca uygun mu bilemedim..

UMUTHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.merivaclub.com

Ben 2013 Astra H Classic aracımda Necvox Platinium cihaz kullandım. Tavsiye ederim.

cenko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Arkadaşım Merhaba,  hoş geldiniz foruma.  Ancak sanırım paldir kuldur, paras panderas bi giriş olmuş.  Sizi tanımak,  aracınız hakkında bilgi sahibi olmak ve sonrasında da yardımcı olmaya çalışmak isteriz.

+1

harrun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende Astra H kullanıcısıyım fakat tavsiye etmiyorum.Çünkü konsol dik olduğundan ve görüş açısı bakımından ters olduğundan boyun tutulmasına neden olabilir :) Benim görüşüm tabi bu.Bir de üstte bir ekran altta bir ekran abes duruyor gibi...

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hrnaltinsoy link' Alıntı:
Bende Astra H kullanıcısıyım fakat tavsiye etmiyorum.Çünkü konsol dik olduğundan ve görüş açısı bakımından ters olduğundan boyun tutulmasına neden olabilir :) Benim görüşüm tabi bu.Bir de üstte bir ekran altta bir ekran abes duruyor gibi...
Ben de bir arkadaşın aracında görmüştüm, en altta vitesin orada bir yerdeydi, şaka gibiydi gerçekten, hiç kullanışlı görünmüyordu.