Opel astra h ledli far çikmiş

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benzer bir farı VW caddy de görmüştüm ve hiç de çakma durmmaıştı. Bu videoda göründüğü üzere de çok şık. Angel aliim diyodum ama bunun için para biriktiriim hem bu arada fiyatı da ucuzlar

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Videolarda görünce çok hoş geldi gözüme açıkçası çok beğendim ben

led sinyaller falan,harika olmuş.

murat abının ekledıgı vıdeolar sayesınde arac ustunde gormus olduk:)
tesekkurler murat abı

farlar hakkındakı yorumuma gelınce tek kelımeyle mukemmel dıyorum
yakışacagını tahmin ediyordum da bu kadar orjınal olacagını dusunmuyordum.
gerçekten super. .

tekrar teşekkurler. .:)

Rica ederim...

Benzer bir farı VW caddy de görmüştüm ve hiç de çakma durmmaıştı. Bu videoda göründüğü üzere de çok şık. Angel aliim diyodum ama bunun için para biriktiriim hem bu arada fiyatı da ucuzlar

Evet bunların fiyatı 2 aya kalmaz 300'e felan düşer dediğim gibi adam ilk getirenlerden olduğu için fiyatı yüksek tutmuş her kör topalın alıcısı ve satıcısı vardır mantığı ile. Dedğim gibi Asrta G için olanları da ilk çıktığında 600TL idi şuan 300'e kadar düştü.

Birde yakışmayacağını düşünenler genelde 10TL'lik Şerit LED'leri takanlar aklına geliyor onun için böyle oluyor bence çok orijinal.

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
uydurup uyudurup değil arkadaşım sen böyle dersen bmw ninde opelinde audininde mühendislerine hakaret etmiş olursun.. senin o uydurup uydurup dediğin şeyi eminim kaç mühendis ne kadar tasarım ve yapım aşamasında kafa yormuş zaman harcamışlardır.. kimse hiç bir ciddi firma uydurup uydurup bir şey yapmaz o sizin kaş göz şerit dediğiniz şeyin bir amacı mantığı var adamlar zevkine yapmamış onun adı day light yani türkçede gündüz farı ilerde bütün arabalarda mecburi standart olucak bir uygulama.. çıkış noktasıda tamamen görme ve görülme mantığından ötürü yani 2-3 mühendis oturup hadi şu arabaya faça atalım bir ledden şerit yapalım baba koy ordan orhanıda rakıya çek deyip araba yapmıyor.. bu işler o kadar basit değil minicik şeye bile yorulan beyin fırtınası arge çalışmasını bilsen aklın hayalin şaşar..

insignia da varsa demek ki opel yeni nesil araçlarında bunu uygulamaya koymuş eskiye bunu diretmeye gerek yok bence her aracın kendine göre kendine has bir havası duruşu var..

aynen öyle... onca aşamadan geçiyor ki bilemezsiniz... cidden kolay değil bu iş... ama zevkli :):)

aeroSOUL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence alttaki ledler daha sık ve biraz daha ışık verme gücü düşük olsa 10 numara olur ama bu hali ile bile bence orjinal farı 10 a katlar :)

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gene de şerit led alıp çekmekten iidir. bu farların yurtdışı fiyatı 299 euro, ayrıca Sonar veya Junyan değil Audi-Bmw_Opel vb alman arçlarına güzel modifiye ürünleri üreten Dectane.

camın kösesinde junyan yazıyor :)

ayrıca satıcının linke baktım oda junyan oldugunu bildirmiş

almak isteyenler bu fotoya bakıp birdaha düşünüün aydınlatmadan anlayan biri varrsa anlar

anlamayan için kısaca açıklayım bunlar mercek değildir bildiginiz el fenerinin ucunu takmıslar fara

Son düzenleme:

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim dediğim Junyan ın dışında Dectane marka olan da var, onlar yurtdışında 269-299 euro arası değişiyor.

Mercek sorun değil, aldıktan sonra valeo ile değiştirirz ama tabii ki u fralar 750 lira etmez

hakaniko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Işığın kesilme çizgisi çok iyi ama mercekler dandik. Valeo mercek çifti 50 TL ye satılıyo.

Bir de alttaki ledlerin parlaklığı az daha kısık olsa daha iyi olurmuş sanki.

skydive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Işığın kesilme çizgisi çok iyi ama mercekler dandik. Valeo mercek çifti 50 TL ye satılıyo.

Bir de alttaki ledlerin parlaklığı az daha kısık olsa daha iyi olurmuş sanki.

Öncelikle videolar için teşekkürler... Bir vectra kullanıcısı olarak çok beğendim güzel duruyor...
Alt kısmındaki ledler biraz daha sönük yanabilirmiş ;)

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Bunar Day Night gündüz ışıkları olduğu için bu kadar güclü yanıyor