opel astra h kasa 2011 easytronıc geri vites sorunu

Murat5999

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
merhaba bende opel astra h kasa 2011 easytronıc var geçen bir kaç defa arka arkaya aracı geri vitese taktığımda araca okar gaz vermeme rağmen hareket etmedi neden kaynaklı bir sorun olabilir sizce yardımlarınızı bekliyorum.

Özden

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende de 2004 model twinport var. Easytronik. Dun yokus yukari diyebilecegim egimli bie yerde geri geri gidemedim.
Egzoz emisyon lambasi yandi ve arac hareket etmedi. Stop edip yeniden calistirdim. Geri vitese taktim yine olmadi. Gitmedi arac.
Bende pes ettim ve ileri duz yere biraktim.
2 oldu bu egzoz emisyon lambasi yaniyor. Hayir olsun. Ilkinde lamba sonmedi. Tamirciye goturup bilgisayara baglattik.
Fazla gaz verip arac bogulmus falan dedi. Ama sabah ilk calistirdigimda yanmisti. Yani hareket halinde falan degildi.

Selçuk1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba bende opel astra h kasa 2011 easytronıc var geçen bir kaç defa arka arkaya aracı geri vitese taktığımda araca okar gaz vermeme rağmen hareket etmedi neden kaynaklı bir sorun olabilir sizce yardımlarınızı bekliyorum.
Biliyorsunuz easytronik çeşitli mekanik ve elektronik parçalarla otomatikleştirilmiş bir manuel şanzıman. Şanzımanın en çok sorun çıkaran parçaları bu sistemdeki mekanik kollar vs. Bunları kontrol ettirmenizde fayda var.

SM-C7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ufuk54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Biliyorsunuz easytronik çeşitli mekanik ve elektronik parçalarla otomatikleştirilmiş bir manuel şanzıman. Şanzımanın en çok sorun çıkaran parçaları bu sistemdeki mekanik kollar vs. Bunları kontrol ettirmenizde fayda var.

2006 model astra h aldim.baski balata yeni.otomatik beyin motorlari yeni fakat bazen ilk kalkislarda stop ediyor.garaja geri dogru girerken canimdan bezdiriyor.on cm yukseklikte bir rampam var hizlanip cikarsam cikabiliyorum yoksa lastikk rampaya dayandiginda cikamiyorum.gaza yuklensemde olmuyor.cozemedim.kontrol ettiriyorum problem yok diyor servis

Selçuk1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2006 model astra h aldim.baski balata yeni.otomatik beyin motorlari yeni fakat bazen ilk kalkislarda stop ediyor.garaja geri dogru girerken canimdan bezdiriyor.on cm yukseklikte bir rampam var hizlanip cikarsam cikabiliyorum yoksa lastikk rampaya dayandiginda cikamiyorum.gaza yuklensemde olmuyor.cozemedim.kontrol ettiriyorum problem yok diyor servis
Ben 2011 easytronik kullanıyorum, şu ana kadar 1 den 2 ye geçerken silkeleme haricinde bir rahatsızlık yaşamadım, alışınca gazı ayarlayarak o durumuda aşabiliyorsunuz.
Sizin durumunuz bana göre işinin ehli bir usta gerektiriyor, bu durumda aklıma sadece belli zamanlarda yapılması gerektiğini duyduğum kalibrasyon sorunu olabilir.

Ufuk54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben 2011 easytronik kullanıyorum, şu ana kadar 1 den 2 ye geçerken silkeleme haricinde bir rahatsızlık yaşamadım, alışınca gazı ayarlayarak o durumuda aşabiliyorsunuz.
Sizin durumunuz bana göre işinin ehli bir usta gerektiriyor, bu durumda aklıma sadece belli zamanlarda yapılması gerektiğini duyduğum kalibrasyon sorunu olabilir.

Sakaryada yasiyorum.varmi isin ehli tavsiye edeceginiz usta

Özden

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sizde de egzoz emisyon lambasi yaniyor mu?

Özden

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet yaniyor.gidiyorum bilgisayara baglayip sonduruyorlar sonra yine yaniyor
Bende hareret musurunden dolayi yaniyormus.
Bir baktirin. Diezel arabalarda emisyonmus. Benzinli araclarda musur arizasi. Tabi birkac cesit musur var galiba. Bilgisayara baglatip sildirmek cozum degil.
Rast gelsin insallah.