opel astra h kapı acık uyarısı

KARLIDAG

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamun aleykum

Yenı aldıgım aracımda kapılar kapalı olmasına ragmen calıstırdıgımda kapı acık uyarısı veriyor.
Tam anlasılmamakla beraber arka bagaj kapısını acıp kapatmamdan dolayı uyarı gıdıyor.

acaba dıyorum sert tumsekten gecerken oynama bırseymı yapıyor. 2 konu gorebıldım arastırdıgım kadarıyla ordada detaylı bırsey yazmamıs. Kronık sorun olarak bahsetmısler...

Yardımlarınız benım ıcın degerlıdır...

Rozetmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam araç bende de var bagaj kapısını kapatırken güç uygulamayın bırakın kendi kapatsın.elle sert ittiğim zaman hep açık kalıyor bırakın kendi Yavaşça kapansın.

badwet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bagajdaki switch bozuk veya ayarsız gibi görünüyor söküp kontrol etmenizde fayda var.

KARLIDAG

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Rozetmen

Oylede denedim diger turlude denedim olmadi. Bazen yapıyor bunu hic acmiyorum kapıyı bir bakiyorum uyarı sesi çıkıyor acip kapattigim zaman gidiyor.

Badwet

O switch dediginiz yer neresi oluyor acaba.

Berattt

Kayıtlı Kullanıcı
31-Hatay
Siteyi ziyaret et
Selamun aleykum

Yenı aldıgım aracımda kapılar kapalı olmasına ragmen calıstırdıgımda kapı acık uyarısı veriyor.
Tam anlasılmamakla beraber arka bagaj kapısını acıp kapatmamdan dolayı uyarı gıdıyor.

acaba dıyorum sert tumsekten gecerken oynama bırseymı yapıyor. 2 konu gorebıldım arastırdıgım kadarıyla ordada detaylı bırsey yazmamıs. Kronık sorun olarak bahsetmısler...

Yardımlarınız benım ıcın degerlıdır...
Hocam sorunu çözdünüzmü bendede bugün aynı sıkıntı oldu her yolu denedim olmadı bilgilendirirseniz çok memnun olurum