Opel astra h happy lıght show ( hls modul )

turan58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende düşünüyordum bu ay almayı fakat amerikan park ve xenon sislerden dolayı o happy light show olayı benim sisteme zarar verir diye düşündüm ve vazgeçtim. :( hayırlı olsun hocam güle güle kullanın zevkli bir uygulama :)

cok tesekkur ederim. hocam kullanma kilavuzunu buldum internetten. cok detayli ayar yapma imkani varmis . benim sisler xenon efekt taktim . normal bi xenon da var ama sadece sis ve parklari yapmayi dusunuyorum. dediginiz dogru ama xenon farlarda SIKINTI olabilir. gercekten arabaya degisik ozellikler katiyor. kullanma kitabini download ediyorum oradan bakabilirsiniz .
File-Upload.net - kullanim.rar

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cok tesekkur ederim. hocam kullanma kilavuzunu buldum internetten. cok detayli ayar yapma imkani varmis . benim sisler xenon efekt taktim . normal bi xenon da var ama sadece sis ve parklari yapmayi dusunuyorum. dediginiz dogru ama xenon farlarda SIKINTI olabilir. gercekten arabaya degisik ozellikler katiyor. kullanma kitabini download ediyorum oradan bakabilirsiniz .
File-Upload.net - kullanim.rar

hemen göz atıyorum

astra33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende düşünüyordum bu ay almayı fakat amerikan park ve xenon sislerden dolayı o happy light show olayı benim sisteme zarar verir diye düşündüm ve vazgeçtim. :( hayırlı olsun hocam güle güle kullanın zevkli bir uygulama :)

Happy Light ekstrem bi durum :)

Ben kullanıyorum daha happy light açmamışsımdır belkide :)

Ama bunlar dışında kapıları otomatik kitleyip açması, opc kadran selamlaması, sadece sisleri gündüz farı gibi yakabilmek, bagajı açınca 4lüler yanması, aracı açıp kitlerken senin belirlediğin süre ve kombinasyonda farları stopların yanması vs gayet hoş ;)

Güle güle kullanın hayırlı olsun sizinkide :)

SYSOP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Euronun yükselmesiyle bunun fiyatıda abartı oldu biraz ama fena özellikler yok değil.
bi ara otomatik kilit için bile alacaktım
hayırlı olsun.

turan58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Happy Light ekstrem bi durum :)

Ben kullanıyorum daha happy light açmamışsımdır belkide :)

Ama bunlar dışında kapıları otomatik kitleyip açması, opc kadran selamlaması, sadece sisleri gündüz farı gibi yakabilmek, bagajı açınca 4lüler yanması, aracı açıp kitlerken senin belirlediğin süre ve kombinasyonda farları stopların yanması vs gayet hoş ;)

Güle güle kullanın hayırlı olsun sizinkide :)
tesekkur ederim . dediginiz gibi light show pek saglikli degil ozellikle xenon oldun mu insanin ici gidiyor :) diger ozellikleri super

turan58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Euronun yükselmesiyle bunun fiyatıda abartı oldu biraz ama fena özellikler yok değil.
bi ara otomatik kilit için bile alacaktım
hayırlı olsun.
tesekkurler hocam . otamatik kilit olayini isterseniz op com ilede aktive edebilirsiniz hocam mesela ben op com ile daha onceden acmistim .bu modulde kapali yaptim.

turan58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar urunu taktim v 2.22 son update herseyi istedigim gibi ayarladim ama bu bagajlari actigin zaman dortlu sinyallerin yanmasi hangi menu arkadaslar bilgisi olan varmi. bir acil durum sinyali var onu actigim zaman dortluler surekli yaniyor bir daha sonmuyor . taki arabayi calistirana kadar.

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun. deneyimlerini paylaşmaya devam edersen bizde faydalanırız

Aykut_25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende tesadüfen 2. el buldum. hemen aldım.ürünü çok seviyorum. özellikler süper.