Opel astra h far hatası

hakanygmr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Opel astra h 2007 cosmo aracımda far camlarını temizlettim. Acil yola çıkmam gerektiği için kontrol etmeden Aracı teslim aldım. Bir süre gittikten sonra sağ sinyali çalıştırdığımda çok hızlı sinyal sesi vermeye başladı ve ekranda sinyal hatası mesajı verdi. Daha sonrada Kontağı kapatıp açtığımda sağ far da tüm lambaların arızalı olduğu uyarısını aldım. Uyarıların videosu var. Yapan yere gitmem bir kaç günü alacak. Tahminim yanlış montaj olduğu yönde. Montajı Kendi başıma yapabilir miyim ? Yapabilirsem nasıl?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sizin yapabieceğiniz şu var farın soketini kontrol edin oturmamış olmalı.far içindeki mekanizmaya müdahale etmemiş olmalı.soket dışında bişey olamaz heralde

Sony Z5 ile gönderildi

hakanygmr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sizin yapabieceğiniz şu var farın soketini kontrol edin oturmamış olmalı.far içindeki mekanizmaya müdahale etmemiş olmalı.soket dışında bişey olamaz heralde

Sony Z5 ile gönderildi

Söylediğiniz gibi Soketi takmamış. Aracın arka tamponunu da boyatmıştım, arka sinyal soketi takılmamış onu taktıktan sonra düzeldi. İlginç olan arka far soketi çıkmış olmasına rağmen ön far hatası vermesiydi. İlginiz için teşekkürler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi