Opel Astra H Artı ve Eksileri nelerdir ?

daskinoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benimkinde ids+ yok. Ama bahsedilmis olan guven hissini ben de virajlarda yasamaktayim. Sadece virajlarda da degil mesela ani serit degistirmelerinde arac yilan gibi kivriliyor. Icinde oturanlari savurmuyor...

aynen:good: benimki cosmo ama ne tcs ne de esp var...hepimizde olan ids şasi sayesinde inanılmaz viraj alışı ve ani şerit değiştirmelerdeki verdiği o güven yokmu...:rock

nuribastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben CIM hataları denen olayla karşılaştım:DKornam arabaya ilk bindiğim zaman bastığımda çalışmıyor.aynı şekilde kornaya göre daha nadir olarak gerçekleşen direksiyondaki düğmelerde bazılarının algılaamama sorunu oldu ama ben bunların çözümünü buldum:Dufak bir güçlü vuruşla bunların hepsini aşabiliyorsunuz.sora kornada çalışıyor düğmelerde çalışıyor:D servise götürcek zamanım bile yok yani o derece:S

wingman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nuribastra :) benim de aynı sıkıntı vardı, vura vura düzelttim sanırım...:) artık olmuyor ya da ben hissetmiyorum pek...

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
satıcaksında abi uzun zaman geçtikten sonra zaten satarken otomatik oluşu açılır tavanının oluşu pek fark yapmıyo temiz kullanılmış mı ona bakıyorlar

ben onlarada bakarım şahsen.herşeyine en ufak detayına kadar...vectramı alırken otomatik olduğundan dolayıda çok almak istedim

nuribastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
IDS+ ne işe yarıyor? Birde hız sabitleyici,gırafik bilgi ekranı,dijital klima ve cdmp3 çalar hangi pakette bulunuyor.
grafik bilgi ekranı ve diğer özellikler eskiden elegance dan itibaren başlardı.
artık elegance tr ye gelmediğinden direk cosmolarda var diye biliorum.
hız sabitleyici olayını xenon paketini alırsan onun içinde gelio o da benim aldığım zaman da 1600 ytl civarı bişiydi.hız sabitleyici park sensörleri ve yağmur sensörü sanırım;)3ü 1600

nuribastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nuribastra :) benim de aynı sıkıntı vardı, vura vura düzelttim sanırım...:) artık olmuyor ya da ben hissetmiyorum pek...
baba ben o zaman daha sert vurayım bea:Dgeçsin artık delirtio bazen:D