Opel astra H aracımdaki sorunlar

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Cim kartı arızalı ozaman. sökümüde çok zor ustaya götürsem bi ton para ister, Antalya malum yetkili servisler arabanın parası kadar para ister yetkisiz servislerde buna 500 600 para ister. şimdi elim tornavida tutar lehim makinasıda var. oturup kendim sökmeye çalışacağım yada bu paraları ödeyeceğiz.
keşke 5 liralık bi lada alaydım. da cimsiz olsaydı. alman dedik bozmasdı bile zor dedik. okadar kibar kullanaırım titiz kullanrım ama arabada iş yok.
beyin felan diyorlar iycene tepem atıyor. insan korkuyor ter basıyor almadan bunları iyi araştırmadığımızdan şimdi ceremesini çekiyorum. binesim bile gelmiyor. 26.000 para verdim arabayı alıp şöyle tozu dumana katıp binemiyorum.. yavaş yavaş kullanıyorum. heryer elektrinik usta bide bunun elektirik aksamları çok oynanmış dedi. şimdi hiç keyf almaz oldum. :((((((((

Basit bilinen kronik Cim arızası ve basit egr hatasından bu psikolojiye girmişseniz, aracı hemen satın. Pedal arızası, Beyin arızası, devir sensörü arızası, selenoid valfi vs. vs. de çıkabilir, yaşayanlar çok. Bence satın ladaya binin, yoksa daha çok siniriniz bozulacak. Bunların yavaş yada hızlı gitmekle pek alakası yok, şans.

mustafasadık

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Basit bilinen kronik Cim arızası ve basit egr hatasından bu psikolojiye girmişseniz, aracı hemen satın. Pedal arızası, Beyin arızası, devir sensörü arızası, selenoid valfi vs. vs. de çıkabilir, yaşayanlar çok. Bence satın ladaya binin, yoksa daha çok siniriniz bozulacak. Bunların yavaş yada hızlı gitmekle pek alakası yok, şans.

Arabayı satamıyorum, Pertmiş aldıktan sonra öğrendim malesef. yani şimdi bu arabaya ölü fiyatı verene verip kurtulmaktansa bu ufak tefek dedğiniz arızaları yaptırayım şimdilik, sonra borcu bitince satarım. diye düşünüyorum.

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
Arabayı satamıyorum, Pertmiş aldıktan sonra öğrendim malesef. yani şimdi bu arabaya ölü fiyatı verene verip kurtulmaktansa bu ufak tefek dedğiniz arızaları yaptırayım şimdilik, sonra borcu bitince satarım. diye düşünüyorum.

2006 model pertten toplama astra var altınız da Opel ne yapsın buna , tamam arabaların kalitesi belli ama o kadar da abartılacak durum yok ...

mustafasadık

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2006 model pertten toplama astra var altınız da Opel ne yapsın buna , tamam arabaların kalitesi belli ama o kadar da abartılacak durum yok ...

başına gelmesin diyeceğim başka ne diyeyim size.
sanayide elektirkçi buldum tanıştım konuştum araç ay sonunda bakıma girecek.

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com

İyisine denk gelmezsen, opelin elektroniği karışıktır, aracın daha kötü olur.
Sallıyorum, arabayı kumanda ile kilitle içerden bagaj açman iptal olur gibi bi ton ayrıntı var.

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et

sağol amin cümlemizin, fakat bu şekilde araba alıp sonra keşke lada alsaydım diyorsunuz ve neden astra modeline ve opel markasını bu şekilde küçümsüyorsun, inan yukarıdaki mesajını arabayı bilmeden okusam direk kafamdan silerdim, sonra bakıyoruz ki aracın pertten toplama.

Ben siizn yerinizde olsam,

Airbag beyni, airbagler ve emniyet kemeri gerdiricileri de dahil olmak üzere komple arabayı kontrol ederdim. Çünkü piyasada tekrar kapatılıp, dirençler ile aldatılarak lambası söndürülmüş pertten toplama araç var.

Geçmiş olsun, kolay gelsin.