Opel Astra H 2012

Wolfman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Oncelikle herkese merhaba, ben opel astra h 2012 model hatback arac yeni aldim, konsolu karistiriken radyo ayarlarini bozmusum, radyoda surekli yabanci dilde sarkilar caliyor, turkce sarkilara nasil donebikirim, simdiden tesekkurler, ve de bu araci kullananlarin tavsiyelerini bekliyorum...

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Aramıza hoşgeldiniz saygılar sunuyorum. Hocam üzerindeki orjinal donanımmı ? Eğer orjinal donanımsa öyle bir özellik bulunmuyor. RST ve AS gibi ayarları kurcalamanızı öneriyorum. Muhtemelen otomatik radyoları tarattınız ilk sıradaki 10-15 radyoyu hafızaya aldı size onların arasından yayın dinletiyor.

Wolfman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tesekkur ederim, hosbuldum. Donanim orjinal, dediginiz yerleri bir kurcalayim o zaman, belki beceririm 😁

Wolfman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aramıza hoşgeldiniz saygılar sunuyorum. Hocam üzerindeki orjinal donanımmı ? Eğer orjinal donanımsa öyle bir özellik bulunmuyor. RST ve AS gibi ayarları kurcalamanızı öneriyorum. Muhtemelen otomatik radyoları tarattınız ilk sıradaki 10-15 radyoyu hafızaya aldı size onların arasından yayın dinletiyor.
Dediginiz yerleri kurcaladi
m, sonunda oldu, tesekkur ederim ilginiz icin

• Beğen
Tepkiler: Hasip

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Sorunun çözüldüğüne sevindim geçmiş olsun hocam.

• Beğen
Tepkiler: Wolfman

tayfux

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
hoşgeldiniz benim araç ta 2012 astra h kasa. Türkiye ye gelen son dizel H kasalardır. Değerini bilin :) sorması ayıptır ne kadara aldınız?km?boya değişen?renk? teşekkürler :)

• Beğen
Tepkiler: Wolfman

Wolfman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hoşgeldiniz benim araç ta 2012 astra h kasa. Türkiye ye gelen son dizel H kasalardır. Değerini bilin :) sorması ayıptır ne kadara aldınız?km?boya değişen?renk? teşekkürler :)
Arac 81.000'de, hicbir yerinde boyasi yok, siyah karbon renkte, sadece sag on camurluk park halinde dokunma nedeniyle serviste degismis o kadar, piyasasi nedir acaba

tayfux

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Arac 81.000'de, hicbir yerinde boyasi yok, siyah karbon renkte, sadece sag on camurluk park halinde dokunma nedeniyle serviste degismis o kadar, piyasasi nedir acaba
:) :) Aynı benim araba. Simli siyah ve 81 binde benim aracımda bu kadar denk gelir:):) Hocam 55 lira civarı piyasası var diye biliyorum. Uzun zamandır bakmıyorum. bir ara bakıyordum değiştiresim vardı ama şimdi gitti o istekler :)

• Beğen
Tepkiler: Hasip

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Al bendende o kadar bu krizde arabami degistirilir :)

• Beğen
Tepkiler: tayfux

mskirca

VIP Üye
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
:):) Aynı benim araba. Simli siyah ve 81 binde benim aracımda bu kadar denk gelir:):) Hocam 55 lira civarı piyasası var diye biliyorum. Uzun zamandır bakmıyorum. bir ara bakıyordum değiştiresim vardı ama şimdi gitti o istekler :)
H kasa candır :) bende 2 sene 2011 model 111.yıl kullandım :cool: bir iki foto alalım zahmet olmazsa hatıralar canlansın :D