Opel astra h 2005 aracım conta yakmıs dıyolar?

Mehmet5506

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bundan oncede sabahları calısmama sorunu vardı onu halledene kadar benzın pompası degıstırdım enjektor temızlettım bujı ve fıltrelerı degıstırdım sorun cozulmedı en son burdan arastırdım krank sensoru demıs herkes 70 tl ye krank sensorunu degıstırdım duzeldı tam hersey yolunda derken sımdıde bu sorun cıktı..ınsallah senınde kısa surede cozulur sorunun kardesım allah yardımcımız olsun

Mehmet5506

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
deponun neresıne bakıcam tam olarak yaglanma ıcın? nasıl anlayabılırım yaglanma olup olmadıgını

mbg123

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Su deposunu ac yalniz araba sogukken ac abi fiskirtir boyle acik renkli yapiskan gibi bisey kapaga filanda bulasmistir varsa elle su ile karismis yag deponun icinde yaglanma var mi ona bak

senturkilhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Motor soğuduktan sonra yağ kapağına bakın köpürme varmı daha sonra arkadaşın dediği gibi suda yağlanma varmı sürekli arkayı kontrol edin duman atma olup olmadığını veya ustanıza götürün bujileri söksün altında ıslanma varsa conta yakmıştır en kesin çözüm ise yetkili Opel servislerinde makinalar var conta yakıp yakmadığını suyun içine bir alet koyup çözebiliyorlar birde makinaya bağlasınlar

Mehmet5506

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sorun sızlerınde demesı gibi termostaddaymıs arkadaslar..bana conta yanmıs dıyen ustaya burdan sızlerın tavsıyesı uzerıne termostadı bı degıstırırmısın once dedım oda onla alakası yok dedı ama ıstıyosan degıstırım dedı bende degıstır dedım..termostadı cıkarttıgında termostad param parca cıktı ve evet buymus sorun dedı yani az daha 2.500 tl masraf cıkartcaklardı bana 250 tl ye sorunu cozmus olduk ılgınıze cok tesekkur ederım