Opel Astra GTC 1.6 sport yorumlarınız...

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar öncelikle merhabalar. Tecrübelerinizden faydalanmak istiyorum bu konuda bilinçli yorumlar yazarsanız sevinirim.

Şu an 2005 model Astra 1.4 Essentia aracım var.45.000 de. arabamı satıp GTC 1.6 sport almayı düşünüyorum. İç hacmi konusunda şüphelerim var. Çekirdek bir aileye sahibim annem babam ve ben ama yine de tek kapı olunca biraz önyargılar olmuyor değil. Sizce nasıl bir seçim olur bu model bir araç.Tavsiyeleriniz nelerdir. Alacağım arabanın özelliklerini de yazayım merak edenler veya sormak isteyenler için. Şimdiden değerli yorumlarınız için teşekkürler...

blank.gif

XENON PAKET , IDS PLUS SPOR SÜRÜŞ, SPOR MODA ALINDIĞINDA SERTLEŞEN SÜSPANSİYON,TEPKİLERİ ARTAN GAZ PEDALI ve SERTLEŞEN DİREKSİYON İLE EŞSİZ SÜRÜŞ KEYFİ, KARARAN DİKİZ AYNASI. ESP, FAR YIKAMA, FAR SENSORU, YAĞMUR SENSORU, CRUİSE CONTROL, Yol BİLGİSAYARI, ELEKTRONİK KLİMA, ISITMALI AYNALAR, 8 ADET AIRBAG, CD/MP3 PLAYER BAŞLICA ÖZELLİKLERİDİR...

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kendinizi "Yeni Üye" bölümünde tanıtırsanız daha iyi olur.

GTC nin iç hacmi bence yeterli gayet. Arka kısım yeterince geniş. Yalnızca inip binerken sorun olabilir. Corsa Sport' da 3 kişi , dedem,babannem ve ananem 460 km yolculuk yaptıgımıza göre GTC cok daha rahat olur..

1.4 Essentian'dan sonra yakıtta biraz sıkıntı olabilir. Performans olarak uçurur.

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3 kişilik aile kullanacaksa gtc almayın .İnip binerken çile çekersiniz.Aile arabası olacak sonuçta 5 kapı hb tercih edin derim ben.

MERKEZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İçi geniş tüketimi makul ama genede aile için uygun değil. indi bindi hevesin geçtiken sonra çile olmaya başlar. Gtc max 2 kişilik şehir içi genç arabası.

Son düzenleme:

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arka yolcular için diz mesafesi iyise bence tek kapı olmasının bir sakıncası olmaz 5 kişilik aileyiz cok rahat doluşup gezebiliyoruz tek kapı aracımla, tek kapı olmasından ziyade içinin genişliği daha mühim özellikle de diz mesafesinin Emre de geniş dediğine göre sorun olmaz calibra cok alcak olmasına rağmen benim yaşlı annem babam inip binebiliyorsa bahsettiğiniz araca rahat inilip binilir diye düşünüyorum tek kapı kullanışsızdır ya da aile aracı olmaza karşıyım açıkçası...

GTC_Diesel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tek kapı olmasına aldanmayın bence. arka koltukta diz mesafesi yeterli. tavan alcak gorunuyor olabilir orada da 1.80 boyundakiler için sıkıntı olmuyor.

Yakıt ve performance konusunda benzinliler hakkında bilgim yok. ama dizeli hakkında merak ettiklerin var ise anlatabilirim.