opel astra gtc 1.6 honda cıvıc 1.6 125 seçimi.

goldbergbrk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
turboyu eledim gitti ozman 105lik gtc ile honda arasında kaldık ailem 4 kapı al diyorlar 2.elde honda biraz daha çabuk satılır gibime geliyor bana gtcye göre doğru değilmi. yakıt olarakda gtcden az yakıyor herhalde 6.5 litre felandı değerleri verimli ve az yakan bir motora sahip bilmiyorum şuan honda düşünüyorum ciddi manada ama.

nakistyle

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
her türlü gtc 16 t derim

walla arkadaslar aracı 1 aya kadar alıyorum insallah ve astra gtc turbosu olan arkadaslarla görüstüm herkesin korktugu o benzin 11 lt falan diil abanırsan her kalkısa 11 olur tabi adam gibi sürüslerde 8 lt o aracın yakıtı. hep benzin yakıt çok yakıyo aracın bir sucu yok sana 180 hp güç veriyo bmv hariç nerdeyse butun 2000 morot araçlarla basa bas gitmeni sağlıyo ve büyük keyif veriyo yani bırakın bu araçta 35kr yaksın dedim ya aracın sucu yok benzin 4tl olmus bu ülkede su anada bir 1.4 araç alsan ve agresif sürmeye kalksan ki ne kadar zevk verir 27 30 kr assa yakmaz ve zevk vermez 5 kr fazla ver ama zevk al benim anlayısım bu taksicilik yapmıcan zevk icin sürcen ve her zevkin bi bedeli var asla ve asla honda cıvık alama diyorum beim giib 3-4 ay para biriktir ve astra gtc 1.6t al derim..30000 tl var 4000 daaha biriktir al kardsim

BeRkay_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben gtc geçtim. honda civic 2008 de beni geçti hız istiyosanız honda alın bencemotoruda sağlam öldüremezsn 5 ten 3 e 3 ten 1 e bile at banamısın demiyo :D

melihklc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu forumda eski olanlar beni az cok tanır gtc turbo kullanıcısıyım ve hakikatten bazı arkadaslar burda yanlış bilgilendirmelerde bulunuyo beyler kendinize gelin gtc turbo o kadar basit bi aracta degil nerdeyse astra 105 hp likle aracı kıyaslıyosunuz ayıptır yazıktır ben aracımı yazılım attırdım 225 ps güce sahipti ve sizin aklınızın almayacagı aracları tokatlıyodum 1.8 2.0 audi turbolardan tut 325i bmw 1.4 170 scirocco neyse fazla saymayalım ayrıca yakıt olarakta normal gtc den az yakar! su andaki aracım bmw 320d mtech orjinal iç dış aerodinamik mteknik fabrika çıkışlı orjinal 184 hp ve o-100 7.4 sn fabrika verilerinde su anki aracım oyle ne gidiyo nede oyle keyif veriyo o yuzden burda polemik yaratmanın alemi yok herkese keyifli forumlar.

BeRkay_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkdaş gtc turbo almıyor normal gtc alıyor turbo dese hondayla kıyaslıyamazsın dediğin araçları geçebilirsin ama 105 hp lik gtc ler GİTMİYOR...