Opel Astra G Xenon Açılınca Bilgi Ekranını Siliyor. Yardım..

STALKERx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel Astra G Xenon Açılınca Bilgi Ekranını Siliyor. Yardım..

Merhabalar..

2008 ASTRA G Arabamda Sunpart Marka Xenon'u 2 Yıldır Kullanıyorum. Son Zamanlarda Xenonu Açtıgımda Ortadaki Bılgi Ekranını Siliyor.

Çesitli Marka Balast Denedik Yine Yapıyor, Xenon Ampulunü 2 Yıldır Kullanıyorum Açaba Ampulden Olabilirmi?

Ayrıca, Dijital Balast Taksam Bu Problemden Kurtulabilirmiyim? Araçıma Uyumlumu Merak Ediyorum. Ilgili Arkadaslar Yardım Ederseniz Sevinirim.

Bu Konuyu Yasayan Veya Çözümünü Bilen Bana Yardımcı Olabilirmi?

Son düzenleme:

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
dimmer da arıza vardır belki, farlar yanınca iç aydınlatma şiddeti azalırya ona baktınızmı :D çok basit oldu ama genelde arızalar böyle saçma sebeplerden olutya :D

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
dimmer da arıza vardır belki, farlar yanınca iç aydınlatma şiddeti azalırya ona baktınızmı :D çok basit oldu ama genelde arızalar böyle saçma sebeplerden olutya :D

Başlamak için en güzel yöntem, ballastları ayırın, ve far açın gene siliniyorsa dimmer. Xenonları role ile çalıştırın, far düğmesine tüm yükü bindirmeyin, rolesiz olanlarda bu tür sorunlar oluşmakta.

STALKERx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Xenonları Söktük. Orjinal H7 Lambalarını Taktık. Bilgi Ekranını Silmiyor.

Far Uçlarına Roleler Koyduk, ''Far Ve Arka Lambalar'' yazıyor. Far Anahtarı Çıkışından Role Bağlasam

Aküden elektrik Alarak Xenonları Çalıştırsam Olurmu?

Daha Önce Denedim Aküden Elektrik Alarak Xenonları Çalıştırdığım Zaman Ekranı Silmiyor.

Arabanın Sistemi Dışında Role Koyarak Xenonları Çalıştırsak Arabanın Gaz Yemesinde Sorun Olurmu?

Dimmer İç aydınlatma Dimmer'imi? O Değilse Hangi Dimmer? Tarif Edebilir misiniz?

Xenonla Dijital ve normal balastlar Denedim 0 Xenon Felan Taktım Ama Sorunu Çözemedim

Son düzenleme:

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
mercek_xenon_baglanti.JPG
Önerilen bu şekildedir

STALKERx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Far Ampulu Uçlarına Role Taktım. Xenonu Bağladım , Farı Açtığım Zaman Bilgi Ekranını Silmiyor Ama Bilgi ekranında ''Farlar Ve Arka Lambalar''diye Uyarı Çıkıyor. Sizin Bu Paylaştığınız Şemada Gösterdiğiniz Gibi Far Anahtarı Çıkışından Roleleri Bağlayabilirmiyim?

Konvektör, Aracın Neresinde Bulunuyor?

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Far Ampulu Uçlarına Role Taktım. Xenonu Bağladım , Farı Açtığım Zaman Bilgi Ekranını Silmiyor Ama Bilgi ekranında ''Farlar Ve Arka Lambalar''diye Uyarı Çıkıyor. Sizin Bu Paylaştığınız Şemada Gösterdiğiniz Gibi Far Anahtarı Çıkışından Roleleri Bağlayabilirmiyim?

Konvektör, Aracın Neresinde Bulunuyor?

Şemayı paylaşma sebebim, bu şekilde yapmanızı önermemdir zaten. Tek role olacak. Konvektör dediğiniz nedir? Konnektör mü? Konnektörün diğer anlamı sokettir. Farın soketi

STALKERx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler Bilginiz için.. Anladığım Kadarıyla ,Bu Şemadaki Gibi Far Anahtarı Çıkışının

Kısa Ucunu Kesip Roleli Sisteme Bağlayacağım.

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
h4 tesisat kablosuyla bağla rölenin tetiklemesini fardan alacağın için uyarı vermemesi lazım

STALKERx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
h4 tesisat kablosuyla bağla rölenin tetiklemesini fardan alacağın için uyarı vermemesi lazım

Denedik.. Sağ Sol role Taktık Tetiklemesini Far Uçlarından Bağladık Bilgi

Ekranında ''Far ve Arka Lambalar'' Uyarısını veriyor.