Opel Astra G tavan kaplama

Doğukan Gül

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba size iki sorum var.1.si tavan yaptırmayı düşünüyoruz cam gibi durcak ne kadardır?2.si tavan kaplama sağlıklımı?

Şimdiden teşekkürler!

emrahaydemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben yaptım kendım yaptım hemde cam sılı al sık tavana al bıtane kas folyo rakelle sıva nasıl durduguna gormek ıstersende benım araca goz atarsın folyo 10 tl camsıl 1 mılyon 11 mılyona hallattım :D tek sorun sokerken dıkkatlı olucaksın

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
volkan arkadaşmız yaptırmışdı onun konusuna bakabilirsin

Doğukan Gül

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sağolun teşekkürler ama folyo derken nasıl diyeceğim

Son düzenleme:

devil_berk22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.autoclubturkey.com
cast folyo diyeceksinde cast folyo 10liraya biraz zor bulursun gibime geliyo reklamcıya gidersen 100 ile 300 tl arasında kalitesine göre kaplatabilirsiniz yer olarak kaliteli istersen maslakta protac firması var mercedes, bmw vs. kalite araçları kaplama yapıyor orası en kaliteli ve en pahalı yerdir mekan olarak

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
ugur kahraman yaptirdilar 90 ytl e. hic bir sorun yok

emrahaydemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cast folyo diyeceksinde cast folyo 10liraya biraz zor bulursun gibime geliyo reklamcıya gidersen 100 ile 300 tl arasında kalitesine göre kaplatabilirsiniz yer olarak kaliteli istersen maslakta protac firması var mercedes, bmw vs. kalite araçları kaplama yapıyor orası en kaliteli ve en pahalı yerdir mekan olarak

sana lazımsa ben 10 tl ye alıyım gıt reklamcıya 90 sen sat 9 senedır matbaacıyım 1 lık malı 10 satıyorum pıyasa boyle gıt topkapı dan bayrampaşaya gıden jumbonun yolunda kaşmir folyocuya 100 lerce ceşit folyo sec begen 1.50 cm ye 1.20 cm yeterlı al kapla ben oyle yaptım amcamın ogluda folyocu oda benden 90 ıstedı ama gerek yok basıt bır işlerm 30 dk aldı cast sadece işin kıvırma noktası soguk havalarda genleşen tek folyo o buyuzden beceremıyen reklamcı elımde cast yok oyuzdenbu folyo olmuyo der yarım yamalak ışle gerı yollar senı dedıgımı yap kendın hallet sıcak bır ortamda tum folyolar genleşir ısı tabancası sana cok yardım eder aldıgın folyonun alt jelatınını kaldır bak peteklı olmasın yeter yarı cast alsanda olur folyoyu sana bır problem cıkarmaz :rolleyes:

Doğukan Gül

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Saol teşşekkürler ama bir yerde okudum opelim.nette işte parlak folyo alçakmışız üstünede 5 numara filim çekçekmişiz.O yizden bende babama söyledim bizim camcıya yaptırırız dedi.Camcılar yapabilir mi?

Sach

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arabanın Önüne Tamemen Yaptırdım Ben cok Sık We TatLı durdu Arkadasın Dedigi gibi Cıkartırken Biraz dikkatli olcaksın We on tarafı full seklinde 90a yaptırdım ben :) tawanıda allah kısmet ederse bayramdan sonra halletcem aynı fiyata ama tatLı duruo fotolardan bakabilirsin :)