Opel astra G Sis farı yardım..!

hakn_cetn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar Tekrardan Merhaba öncelikle bir sorum olacak Bursadaki arkadasların yardımı isteyeceğim Aracım opel astra G 2003 sis farı almak istiyorum orjinalinde yok ama begendiğim model resmini ykledim bursada nerde bulabilirim bu sis farını bilgisi olan varmı ???

Ekli dosyalar

• OPEL-ASTRA-G-SIS-FARI-LAMBASI-SET-1998-2003__52810221_0.jpg
    OPEL-ASTRA-G-SIS-FARI-LAMBASI-SET-1998-2003__52810221_0.jpg
    10.3 KB · Görüntüleme: 73

enisokan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar Tekrardan Merhaba öncelikle bir sorum olacak Bursadaki arkadasların yardımı isteyeceğim Aracım opel astra G 2003 sis farı almak istiyorum orjinalinde yok ama begendiğim model resmini ykledim bursada nerde bulabilirim bu sis farını bilgisi olan varmı ???

Size fikir vermesi açısından, beğendiğiniz modeli aracıma taktırmıştım. Sanırım sizin de araç 1.4 ve ön sis farı ile far anahtarında ön sis düğmesi yok. Yapılanlarla ilgili konum şu:
http://www.opelim.net/forums/tamamlanan-projeler/93885-astra-g-sis-fari-montaji.html
Elden yerine hepsiburadan 4 gün içinde adrese teslim de alabilirsiniz.

arslan54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o göstermiş olduğun farın ledlisini aldım net üzerinden. çokta hoş. iletişime geçersen yardımcı olurum.

hakn_cetn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Size fikir vermesi açısından, beğendiğiniz modeli aracıma taktırmıştım. Sanırım sizin de araç 1.4 ve ön sis farı ile far anahtarında ön sis düğmesi yok. Yapılanlarla ilgili konum şu:
http://www.opelim.net/forums/tamamlanan-projeler/93885-astra-g-sis-fari-montaji.html
Elden yerine hepsiburadan 4 gün içinde adrese teslim de alabilirsiniz.

Evet Aracım 1.4 Clup Sis tesisatı yok ve düğmeside yok Ama sisleri buldum bursada yunus ticarette tabi sis düğmesini almadım onun yerine normal cıt cıt anahtar kullandım ısıklı resimler yakında gayette hoş oldu

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 15:31 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 15:30 ----------

o göstermiş olduğun farın ledlisini aldım net üzerinden. çokta hoş. iletişime geçersen yardımcı olurum.

ledliler görsel olarak güzel olabilir evet ama gösterirmi ona birşey diyemem o yüzden ben normal olanını aldım

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 15:44 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 15:31 ----------

Biraz Amatör bir CaLışma oLdu ama Sanırım Değdi :) Buyrun Resimler

j0ii5d.jpg
[/IMG]

1zmjou8.jpg
[/IMG]

abh4x4.jpg
[/IMG]

28m1xmt.jpg
[/IMG]

xe1hqg.jpg
[/IMG]

14ca82f.jpg