opel astra g kasa otomatik alınır mı?

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
ben 2002 1.6 16V otomatik astra comfort aldım. güncel 138 bin km de. araç benzinli. şanzuman geçişlerinde hissetme yok. rampada geri kaçırmıyor. ilk otomatik aracım. önceki 1.3 cdti dizel manuel di. opel önceden çok uzak bir markaydı bana. daha çok japon düşünürdüm. ki 2011 corolla almıştım dizel astradan önce.

düşünülebilir bir araç. elbette ki biraz şans biraz da doğru sürüş ile sorunsuz bir araca denk gelebilirsiniz.

tek kafama takılan şey lpg takmak zorunda kalacağım gibi görünüyor.

aDeLaNTe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben 2002 1.6 16V otomatik astra comfort aldım. güncel 138 bin km de. araç benzinli. şanzuman geçişlerinde hissetme yok. rampada geri kaçırmıyor. ilk otomatik aracım. önceki 1.3 cdti dizel manuel di. opel önceden çok uzak bir markaydı bana. daha çok japon düşünürdüm. ki 2011 corolla almıştım dizel astradan önce.

düşünülebilir bir araç. elbette ki biraz şans biraz da doğru sürüş ile sorunsuz bir araca denk gelebilirsiniz.

tek kafama takılan şey lpg takmak zorunda kalacağım gibi görünüyor.

Aracınız hayırlı olsun. Sakıncası yoksa kaça aldınız ?

ASTRA_CD_A/T

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba bende uzun zamandır takip ediyorum sizleri oromatikte Japon dusunuyorum ama ASTRA g hayalim uzun zamandır vardı otomatik vites te çok kararsız kaldım ama çoğu gerçek kişilerden aldığım geri bildirimlere gore astra g oplin ürettiği en sağlam araç ve şanzımanı en sorunsuz, şanzıman mis ve sonunda aldım 2 ay kadar oldu servise bakıma görüşün şanzıman yağı motor vs chek-up yaptırdım servisteki usta bile ilk kez yağ değişimine gelen oldu dedi problem olmadığı taktirde yağını kimse degistirmiyormus ama 60 binde değişmesi gerektiği kitapçığında yazıyor 60 TL bise garanti olsun diye degistirdim ve beklentilerimden daha fazlasını verdi vites geçişleri felan süper kar ve spor mod var manuel 1-2-3 var ne ararsan var astra otomatik derim başkada bise demem içi dışı temiz olsun bakımlı olsun hiç tereddütsüz alın .derim

aDeLaNTe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba bende uzun zamandır takip ediyorum sizleri oromatikte Japon dusunuyorum ama ASTRA g hayalim uzun zamandır vardı otomatik vites te çok kararsız kaldım ama çoğu gerçek kişilerden aldığım geri bildirimlere gore astra g oplin ürettiği en sağlam araç ve şanzımanı en sorunsuz, şanzıman mis ve sonunda aldım 2 ay kadar oldu servise bakıma görüşün şanzıman yağı motor vs chek-up yaptırdım servisteki usta bile ilk kez yağ değişimine gelen oldu dedi problem olmadığı taktirde yağını kimse degistirmiyormus ama 60 binde değişmesi gerektiği kitapçığında yazıyor 60 TL bise garanti olsun diye degistirdim ve beklentilerimden daha fazlasını verdi vites geçişleri felan süper kar ve spor mod var manuel 1-2-3 var ne ararsan var astra otomatik derim başkada bise demem içi dışı temiz olsun bakımlı olsun hiç tereddütsüz alın .derim

Sizin araç kaç model ve kaç km ? kaça aldınız acaba ?

ASTRA_CD_A/T

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2000 mode 115500 deydi iki ayda 2 bin yaptım şuan 117 500 de 24 bin e aldim

Ose

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abimde var 4 yıldır kullanıyor 150binleri gecmistir 2000 model 1.6 otomotik şikayetini duymadım

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Astrask55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Otomatik şanzıman kapalı bir kutudur motor performansına baktir yaşına gore iyi çıkarsa korkmadan al ama 2000L bi motor performansı elbette olmayacaktır

ASTRA_CD_A/T

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler ,
Ben expere soktum km guvenmedim motor %92 çıktı o zaman inandim aldı aracın içinden belliydi zaten de motor gücü önemli gücü yüksek çıkınca daha tereddüt etmedim

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Aracınız hayırlı olsun. Sakıncası yoksa kaça aldınız ?

uzun zaman oldu cevap için ancak size fikir verir mi bilmem cevabım.

24000 TL ye almıştım. sattım daha sonra. memnun olmadığım için değil çok aşırı memnundum. ama sıfır ayarında corsa denk geldi buna geçtik.