opel astra g karbüratör kapağı

SATTUF

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar
Aracım opel astra g 98 model karbüratör kapağı kepinin çıkmasını bir türlü bulamadım yardımlarınızı bekliyorum.
Resmi :

mustafa_atr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ankara yildiz cikmacilar sitesinde bulursunuz diye tahmin ediyorum.
Not: Araciniz Astra G degil, Astra F kasa

dante38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araç Astra g.Opel g kasayı bu tip motorla üretti .Yanlış hatırlamıyorsam 75 beygirdi.Fakat Türkiye de hiç görmemiştim.Öncelikle sorunun kaynağını çözün yoksa aldığınız yeni kapakta kırılır.Sorun aracinizdaki LPG sisteminden kaynaklanıyor sırasız/karbüratörlü denen LPG kiti mevcut.Yanlışim varsa abilerim düzeltsin bu motorlara sıralı LPG takilir.Aksi taktirde performans dususu yakıt artışı arıza lambası ve bunun gibi sorunlara sebebiyle olur.

mustafa_atr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araç Astra g.Opel g kasayı bu tip motorla üretti .Yanlış hatırlamıyorsam 75 beygirdi.Fakat Türkiye de hiç görmemiştim.Öncelikle sorunun kaynağını çözün yoksa aldığınız yeni kapakta kırılır.Sorun aracinizdaki LPG sisteminden kaynaklanıyor sırasız/karbüratörlü denen LPG kiti mevcut.Yanlışim varsa abilerim düzeltsin bu motorlara sıralı LPG takilir.Aksi taktirde performans dususu yakıt artışı arıza lambası ve bunun gibi sorunlara sebebiyle olur.

Bravo ben bunu bilmiyordum arastirdim gercekten bu motorla g kasa varmis, ama ilk defa goruyorum

http://img27.olx.ro/images_mercador...iteze-opel-astra-g-16-8v-98-01-fotografii.jpg

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com

hknnn

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
Motor benim motor ile aynı. Benimki de 1.4 GL, 60 hp , tek nokta enjeksiyonlu motor. Ama karbüratörlü değil. Dediğim gibi tek bir enjektör var. O da sizin fotoğraftaki o iki yıldız vidanın olduğu kütüğün altında. Ama o kütük ile motor arasında öyle bir kapak yok. Onunla neyi kapatmışlar ki öyle orda? Karbüratörü mü?