Opel Astra G Coupé Konsol Boyama

snrfrknnn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracımın Orta Konsolunda Teyp takılıp çıkartmaktan ve uzun süre kullanılmaktan meydana gelen sinir bozucu çizikler vardı. Bende Parçaları söküp boyama işine koyuldum. Sökümü ve takımı ciddi manada tahmin ettiğimden kolay çıktı.

Öncelikle Böyle Kapı kolları dahi söktüm.

Sonradan Kapı Kollarını Boyatma Fikrimden Vazgeçtim. Renk Tercihim Maviydi Başta Kendim boyamaya giriştim fakat çok zahmetli iş olduğundan tanıdık bir boyacı abiye boyayı alıp verdim.

Aracım Gümüş Gri olmasına Rağmen Konsolu Mavi Yapmayı Tercih ettim.

Bu Şekilde Dikkat Çekici Temiz Bir Görüntü Kattı :)

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok hoş olmuş, maşallah emeğinize sağlık.

verderveremem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel renk. farklı, ama göz tırmalamıyor. başarılı buldum. güle güle kullan...

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
renk on numara olmus bence kapı kollarını kapı acma kolunuda pıano black rengı yapın cok cok guzel bı uyum saglar gule gule kullanın

snrfrknnn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
renk on numara olmus bence kapı kollarını kapı acma kolunuda pıano black rengı yapın cok cok guzel bı uyum saglar gule gule kullanın

Başta oraları da boyamayı düşündüm fakat sonra çok temas edilen noktalar olduğu için çizilir eder diye orjinal bıraktım.

Filawus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadas ben nıye bu kadar becerıklı adam deılım ya uyuz oluyorum kendıme :D cok bos vaktım var ama bı halt yıyemıom :D Bu arada super olmus ellerıne saglık

snrfrknnn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadas ben nıye bu kadar becerıklı adam deılım ya uyuz oluyorum kendıme :D cok bos vaktım var ama bı halt yıyemıom :D Bu arada super olmus ellerıne saglık

Teşekkür ederim :) Başlarda bende hep böyleydim :) kaç parça elimde kırıldı. kaç parçayı katlettim :) Bozduğum uzaktan kumandalı arabanın haddi hesabı yoktur :D Zamanla vücut direnmiyor artık :D

KaanKaya58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arabayı aldığım günden bu yana o konsolu söküp piano black folyo ile kaplamayı düşünüyorum ama bir türlü kendime güvenip sökemiyorum elimde kalacak diye :) Sanayide falan söktürebilirmiyiz acaba merak etmiyor değilim.