opel astra g bagaj logosunu ışıklı yaptım

kado1111

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
Aracınıza siz diz olın hiç delik açmayın açılan yerin kenarlarında galveniz ve astar boya olmadığından pas yapar ve bir daha önüne geçemezsiniz

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Benim aracta delik vardi sonucta su girmiyor her iki logoyada sorun olsa fabrika acmaz herhalde

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Yok fabrikasyon olanda sorun olmaz onlar boya banyosu yapıyor:) bizim açtıklarımız için söyledim

kado1111

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
Yok fabrikasyon olanda sorun olmaz onlar boya banyosu yapıyor:) bizim açtıklarımız için söyledim

En ufak çaplı bir delik sorun olmaz duvar saati assak dedigin olabilir:)

fat304h

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya arkadaslar nasil anliyorsunuz bu kablolari nereye baglayacaginizi bi beceremiyorum var mi bunu ogrenmenin bir yolu.. Ebayde Aliexpress te cok guzel seyler var ama sirf baglamayi bilmediğimden almıyorum [emoji1]

kado1111

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
Anlayan birileri vardır elbet etrafında

fat304h

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Anlayan birileri vardır elbet etrafında
Hocam bulundugum bölge Konya Eski sanayi bölgesi burada böyle modifiye işlemi ile uğraşan arkadaslarin çoğu %90 şahin doğancı.

Mesela bi kere xenon alayim takayim dedim.Arkadas dedi bizim taktiğimiz xenonlar senin araca olmayabilir ariza isigi yakar bazi sorunlar cikarir biz doğanda şahinde neyin sonucunda ne olacagini biliyoruz senin araçta ne olur bilemiyoruz diyorlar.

Tabi ki eski sanayide bi suru takabilecek yer var ama ben kendim takmak istiyorum vakit gecirmek için.Yoksa taktiracak olsam alirim