Opel Astra G Angel Far Sorunları

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
yalova yolunda cıkmacılar var megan2 mercegı alabılırsın :)

Zelcuk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bende ufaktan bi kaza yaptım. farlar dağıldı. xenon far var .angel düşünüodum ama sorun çıkaracak heralde... caydım valla.

sosyete

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işte orjinal parçanın önemi

Merhaba ;

Arkadaslar işte orjinal parçaların önemi bir kez daha ortaya cıkıyor ucuz die alınıyor sonra yok mercek taktır yok slikon cektir yok ayar yaptır bunlarda ek maliyet ve zaman kaybı ve sorun gene devam bence modifiye yapılacagı zaman parayı biriktirip orjinal almak daha mantıklı.... kimse alınmasın arkadaslar sölediğime bu benim şahsi düşüncem.

erhan1967

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba ;

Arkadaslar işte orjinal parçaların önemi bir kez daha ortaya cıkıyor ucuz die alınıyor sonra yok mercek taktır yok slikon cektir yok ayar yaptır bunlarda ek maliyet ve zaman kaybı ve sorun gene devam bence modifiye yapılacagı zaman parayı biriktirip orjinal almak daha mantıklı.... kimse alınmasın arkadaslar sölediğime bu benim şahsi düşüncem.
Haklisin hakli olmasina ama orijinal Angel Eyes yokki opelin, bendekiler gayet iyi calisiyor , hatta motorlar bile faal sadece uzunlar biraz zayif kaliyor ama ayar vidasindan ayarlanabiliyor

emrahaydemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
buharyuzunden arabayı yıkamak ıstemıyorum :S

zamet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valeo mecek izmirde bulabilcegimiz bir yer bilen varmıdır acaba?
bende çok şükür buhar sorunu yok. tek sorunum mercek.onuda xenon takınca anladık.ortayı aydınlatmıyordu. ama xenon ları çıkardım sarı ampullerde kullanmaya dewam ediyorum böyle olunca sorun olmuyor :)
en kısa zamanda yaptırıp tekrar xenon almak istiyorum :(

ALoAzraiL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya Valeo mercek bulacağım yada orjinal farlarımı takacağım bu yazı angellerle geçireyim en azından. Şöyle böyle görmeye çalışıyorum gece trafikte :D

canım opelim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
bende angel düşnüyorum ama memnun kalmamaktan korkuyorum. burak bana yardımcı olursan sevinirim