Opel astra cd

dreamin34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun güle güle kullanman dileğiyle jant alacaksan 16 al 17 çok yoruyo bide benzin fiyatı %30 % 40 artıo haberin olsun ben çekiyorum ceremesini şimdi tüp taktırdımda rahatladım :) sorna angel ve yay al bide logo iptali ;)

mechule_99

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun bence ilk önce o ekzozdan kurtulun:)

baticaliskan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun kardeşim arabanın aynısından bende de var :) renk falan aynı.Şimdi sana yaptıklarımı söyleyeyim bence jantı hiç elleme derim.Film kesinlikle çektir.Hella black magic far al bide angellar hikaye yanında :)Stoplarıda siyah folyo ile kaplattınmı baya hoş oluyor.Sonuç olarak arabanda siyah ve yeşilin uyumu ortaya çıkıyor :) Son olarak bizim araçlara sade çift uçlu egzoz uçları yakışıyor.Hayırlı olsun tekrardan.Herşeyden önce Allah kaza bela vermesin :)

Mc_TR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fikirleriniz için çok teşekkür ederim . FARLARI ANGEL YAPTIGIM ZAMAN VİZEDEN GEÇMESİNDE SORUN OLURMU

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
Maşallah, arkadaşım onun asaleti yeter. Hiçbir şey yapmana gerek yok. Bakımlarını yaptır, özenli kullan yeter.

AvO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vize de sorun olmuyor farlar merak etme.Yanlız hevesini kırmak istemem ama hoş görünsün diye heves edip yaptırdığım çoğu şeyde şuan çok pişmanım.Özellikle aracı baban yada ailenden birileri ile kullanıyorsan çok şey yaptırma derim.Benim aracımda 17''jantından yayına,egsozuna kadar var zamanında heves edip almıştım fakat ne konfor kaldı ne sürüş zevki.Tamam dışardan bakınca hoş görünüyor ama takur tukur ses geliyor en ufak çukurda + tedirgin oluyorsun sürerken üstüne birde araca binenlerin ''bu ne yav şahin gibi,çıkar şunları geri eski haline getir vs.vs.''gibi lafları tuz biber oluyo soğutuyo iyice.Şimdiki aklım olsa ne jant ne yay ne egsoz hiç birşey yaptırmazdım.Bazı işlemleri yaptırmadan yazdıklarımı bi düşün istersen.
Benim aracımda burada ilk ve son resimleriyle beraber.Görüntü olarak çok değişti fakat yazdığım gibi çoğu şeyi yaptırdıktan sonra pişman oldum

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=45414

Son düzenleme:

Mc_TR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Rsm

Hayırlı olsun kardeşim arabanın aynısından bende de var :) renk falan aynı.Şimdi sana yaptıklarımı söyleyeyim bence jantı hiç elleme derim.Film kesinlikle çektir.Hella black magic far al bide angellar hikaye yanında :)Stoplarıda siyah folyo ile kaplattınmı baya hoş oluyor.Sonuç olarak arabanda siyah ve yeşilin uyumu ortaya çıkıyor :) Son olarak bizim araçlara sade çift uçlu egzoz uçları yakışıyor.Hayırlı olsun tekrardan.Herşeyden önce Allah kaza bela vermesin :)

Resimleri yollarmıısnız

Mc_TR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende sade ama şık bi görüntüsü olmasından yanayım