Opel astra 2015 sport vs business modelleri farklari

Servet28

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Link atsayd
534487633 bu araca bakabilirsiniz. Temiz görünüyor. Donanımı da az sayılmaz.
---- Seri mesaj engellendi. Mesajlar birleştirildi. (Opel Forum) ----
Hasip bey yetişemeyiz biz bunların değişiklik hızına :) Yaparsanız da cosmo/elit gibi eski yeniyi de belirten bir liste olmalı diye düşünüyorum.
Excel'de hazırlanabilir istediğiniz gibi bir tablo. Ama eskilerini nereden bulacaz, yarın birgün sedan k çıkınca bizimkilerde tarih olacak. Bu arada k sedan çıksa da belki uygun fiyatla sıfır astra classic 4 alırız:)
In

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-sarilar-otomotiv-den-2016-model-opel-astra-1.6-cdti-hatasiz-533184266/detay bu ilan aslinda iyi gibi duruyo sizce nasil satarken sıkintı falan olurmu

Son düzenleme:

Entigin

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fluenceda olduğu gibi Business donanımlar en düşük seviyedir her zaman. Güvenlik donanımları bile zayıf olabilir ve hepsi kiralık araçtır. Tavsiye etmem.

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Fluenceda olduğu gibi Business donanımlar en düşük seviyedir her zaman. Güvenlik donanımları bile zayıf olabilir ve hepsi kiralık araçtır. Tavsiye etmem.
Opel astra j'de güvenlik donanımları standarttır.20180319_224834.png

Link atsayd
In

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...l-opel-astra-1.6-cdti-hatasiz-533184266/detay bu ilan aslinda iyi gibi duruyo sizce nasil satarken sıkintı falan olurmu
Her aracın bir alıcısı vardır. Sorduğunuz araç ta business değil design (galiba business'in iki üstü) donanımındadır. Hakkınızda hayırlısı olsun. Allah gönlünüze göre versin....

Son düzenleme:

Servet28

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sağolasın başka bi ilan var 2015 model astra 96 bin km de çok değilmi72.500 tl istiyo kaza bela yok arabada

tuleybihayat

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Sağolasın başka bi ilan var 2015 model astra 96 bin km de çok değilmi72.500 tl istiyo kaza bela yok arabada
Piyasayı bilmiyorum ama gerçek manada temiz, ve iyi bakımlı bi araç bulursam gözümü kırpmadan 2-3 lira fazla veriyim

Bakımsız araba çok yoruyor zira

D5503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cnr.005

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese selamlar,
2011 Astra J 1.3 eco flex Sport aracını aldım ve aranıza yeni katıldım. İsmim Caner, Amasyada yaşıyorum.
Bildiğiniz gibi aracın farları halojen ampül, orjinal gündüz farları led olan far buldum. Aracıma taktırdım, soketler falan tam uydu. Ancak araç sağ ve sol gündüz far arızası veriyor. Bilgisayara bağlatıp sildik ancak hata vermeye devam ediyor. Opel yetkili servisi ile görüştüm aracı getirin bakalım eğer uyumluysa yurt dışından yazılım isteriz dediler ücreti içinde 30 ile 170 euro arasında değişir dediler. Bu konuda bilgi ve tecrübelerinize istinaden bu hatayı silmenin bir yolu var mı? Ayrıca böyle hata vererek kullansam bir sorun olur mu? Sonuçta elektrik aksamı ile ilgili olduğundan çekincelerim var. Forumda araştırdım ama ilgili konu bulamadım,

u.uçar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sonradan takılan led ampul olduğu için direnci ve wattı düşük halojene göre. Ondan arıza ışığı yakıyor ama psikolojik etkisi dışında zararı olmaz size.