Opel astra 2015 sport vs business modelleri farklari

Mustafa Feyzi

Emektar Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar cevaplariniz icin tesekkur ederim 2015 model opel astra bakiyoruz biz 70 bin lira max limit ama piyasa çokmu yuksek saglam araba yok bu fiyata tavsiyelerinizi bekliyorum
Hocam cosmo al sen temiz güzel düşük km li bu fiyata bu donanıma başka markalarda böyle sağlam araba yok. Sen zorla cosmo al.

Entigin

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sport donanım 2015 yılında geliştirildi. Örneğin benim aracımda (2014 sport ) ön park sensörü yok ama 2015 ve sonrasında var. Onlarda da köpekbalığı yüzgeci anten yok benimkinde var. Bir de 2014 ve öncesi sport donanımların jantları 5 kollu ve bence çok güzeller. 2015 sonrası sportların ise jantları çok kollu, elite ile aynı.

Servet28

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yav bide business yok bu pdfde business ne diye geciyo

---- Seri mesaj engellendi. Mesajlar birleştirildi. (Opel Forum) ----

Cosmo almayi bende isterdim ama 2. Eller uçmuş 2015 temiz business bile yok 70 bin tl ye kimseye güvende olmuyo sadece karadeniz civarinda bakiyoruz arabayi valla yaklasik 1 aydir araba bulamadik şansımızami boyle yoksa beklesekte düzgün araba cikmazmi o fiyata bilemedim,ford focus da bakiyoruz bi yandan onunda beygir sikintisi var ilan paylaşma yasagi yoksa tavsiye ilanlarinizi bekliyorum

Son düzenleme:

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
534487633 bu araca bakabilirsiniz. Temiz görünüyor. Donanımı da az sayılmaz.

@omeroz hocam aynen bu pdf üzerinde bulunan verileri karşılaştırmalı olarak sisteme eklemeliyiz. Basit ve anlaşılır şekilde ama nasıl :) Onu düşünüyorum.
Hasip bey yetişemeyiz biz bunların değişiklik hızına :) Yaparsanız da cosmo/elit gibi eski yeniyi de belirten bir liste olmalı diye düşünüyorum.
Excel'de hazırlanabilir istediğiniz gibi bir tablo. Ama eskilerini nereden bulacaz, yarın birgün sedan k çıkınca bizimkilerde tarih olacak. Bu arada k sedan çıksa da belki uygun fiyatla sıfır astra classic 4 alırız:)

Son düzenleme:

Servet28

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sirasiyla yazarminiz arkadaslar modelleri kafam karistida size zahmet boştan doluya dogru

Mustafa Feyzi

Emektar Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İstanbul odak ta servis müdürü k sedanın muhtemelen olmayacağını söyledi.

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Sirasiyla yazarminiz arkadaslar modelleri kafam karistida size zahmet boştan doluya dogru
Buna bir bakın derim. 533184266 design
517045714 businnes. Gözlemlediğim kadarı ile bussines=edition.
Çünkü editionu edition+tan ayıran deri direksiyon, sis farı, 16 inch alaşım jant özelliği yok. Jantlar da sizi yanıltmasın 17" kapak bussineste.
Jant gibi duruyor tabi, bir arkadaşla iddiaya bile girdim bunlar jant dedim, tabi ki kaybettim:)

İstanbul odak ta servis müdürü k sedanın muhtemelen olmayacağını söyledi.
Ama geleceğine dair söylentiler dolaşıyor. Eğer çıkarmazlarsa satışları olumsuz etkilenir bence...

Son düzenleme:

u.uçar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Edition, Edition+, Design (business), Cosmo, Sport Elite falan diye gidiyor ama araçları görmeden kesin bir şeyler söylemek zor. Model yılları, yaşları, makyajlı mı yeni kasa mı, Sedan mı ,Hatback mi, motor tipleri vs. ... hepsine göre donanımları değişiyor. İlaveten kullanma ve teknik kılavuzları da yıldan yıla basım tarihine göre değişiyor bazı donanımlar ilave ediliyor bazıları çıkarılıyor. Bazı donanımlar ise Türkiye ye hiç gelmiyor

Servet28

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Anladim hepinize teşekkürler

Link atsayd
534487633 bu araca bakabilirsiniz. Temiz görünüyor. Donanımı da az sayılmaz.

Hasip bey yetişemeyiz biz bunların değişiklik hızına :) Yaparsanız da cosmo/elit gibi eski yeniyi de belirten bir liste olmalı diye düşünüyorum.
Excel'de hazırlanabilir istediğiniz gibi bir tablo. Ama eskilerini nereden bulacaz, yarın birgün sedan k çıkınca bizimkilerde tarih olacak. Bu arada k sedan çıksa da belki uygun fiyatla sıfır astra classic 4 alırız:)
link atarmisin kardeş sana zahmet

Son düzenleme: