Opel Astra 2015 J Kasa Su Sesi Gibi Ses Geliyor

Fahrisahin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi günler 2015 opel astra j kasa aracı var arabamin sag on tarafında frene basınca şu hareketi gibi ses geliyor bir arkadaşım fren balata sinda yada apatsorde sıkıntı var dedi şu sesi değil dedi yorumladı okuduğum zaman klima hava yapmış olabilir dedi bana yardım ci olabilirmisin iz önceden başına gelen yada bilgisi olan yardımci olursa co k sevinirim

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Hocam bugünlerde en duyduğumuz konu kapıların içine su alıyor olması. Kapıların altında su tahliye tapaları var onları söküp bakarmısınız içersinde su birikmiş olabilir.

Fahrisahin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eyw kontrol edicem ama fren balatalarini yeni degistirdim bakıma soktum ondan kaynaklı olmaz herhalde

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Zannetmiyorum hocam fren balatasıyla ilgisi olmamalı. Bu arada bizim araçlarımızın kronik sorunudur depodaki yakıtın su sesi yapması sorununuz oda olabilir.

Fahrisahin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben ilk onu düşünerek depo yu fulledim ama gene kesilmedi ama dediğiniz yere bakicam ses direk sağ on taraftan geliyor şu var hareket ediyor gibi

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Benim bildiğim full depoda ses daha fazla geliyormuş..Ben şuana kadar duymadım açıkçası..Daha depoyu fullemedim :)..Ama @Hasip kardeşime katılıyorum..Bu SU sesi kapı içlerine doluyormuş..Kapı altındaki tapaları o yüzden ben çıkardım..Sizde bir kontrol edin..

astral

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben ilk onu düşünerek depo yu fulledim ama gene kesilmedi ama dediğiniz yere bakicam ses direk sağ on taraftan geliyor şu var hareket ediyor gibi
:) Ben parça yakıt almıyorum bittikçe fullüyorum her fullemeden sonra çeyrek depo tüketene kadar aynı lokurdama bendede oluyor. siz fullemişsiniz o yüzden olması muhtemel

MSLMT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende yeni aldım arabayı servise götürene kadar bir şeyi yoktu servisten sonra bendede su sesi geliyor ve motor suyunda eksilme oluyor.klimada boşlık var dediler ona baktırdım yinede ses geliyor

Acemi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar 2016 Astra edition plus aracımda 20 gündür ön taraftan su sesi geliyor hava var dediler aldırdım yine aynı ses bujilerin zamanı geldiği için değiştirmek için söktüğimde bujilerden ikisinde hafif bir nem vardi buji başlarında pembelik vardı bundan dolayı hava yapabilir mi sürekli su sesi ondan yapabilirmi su eksiltme Yok sadece arada bir hararet göstergesi 100 kadar çıkıyor fan açıp tekrar düşüyor bana yardımcı olabilirmisiniz

smhcn

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
aractan gelen su sesinin 2 sebebi vardir..
1-) kapilara cam aralarindan su dolmustur kapi altlarindaki tahliye yerleri tikanmistir tapalari sokup suyu tahliye etmek gerekir.
2-) yarim depo ve ustu yakitiniz bulundugunda depoda dalgakiran olmadigindan lak luk su varmis gibi ses gelir.
bizzat tecrubeyle sabit.

• Beğen
Tepkiler: Hasip ve ikra71