Opel astra 2004 hb lastİk tavsİyesİ

bykubrick

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar herkese merhaba,

eskiyen lastiklerimi bir lastiğimi de geçenlerde patlatmamla değiştirmeye karar verdim. web de ufak bir araştırmadan sonra michelinin yeni lastiği crossclimate a rastladım. bu lastik ilk kış lastiği sertifkasına sahip yaz lastiği olma özelliğini taşıyormuş. ilgimi çekti. fiyatları da 250 liralara kadar çıkıyor. şurdan bir tık daha ucuza buldum;

http://kolayoto.com/michelin-crossclimate-205-55r16-94v.html

pahalı mıdır? ama tabi böyle webden lastik alırsam o lastikleri nasıl taktırırım fln galiba sıkıntılı olur. ilk kez kendi arabamın lastiklerini değiştiricem fikrim yok nasıl olur. bu arada bursada yaşıyorum michelin lastikleriyle ilgili iyi fiyat veren bir yer biliyorsanız da önerilerinizi beklerim. bunun dışında bir de yine michelinin şu lastiği var;

http://www.rezulteo-lastik.com.tr/michelin-lastikler/energy-saver-plus-lastik-2274

bunları kullanan bilen var mı? veya daha başka tavsiyesi olanlar fikirlerini paylaşabilirse sevinirim.. mesela geçen gün bir taksiciyle konuşurken yokohamayı şiddetle önerdi. malzemesinin yaz ve kış görmüş lastiklerde en az deforme olan lastik olduğunu iddia ediyor??

açıkçası crossclimate dikkatimi çekti energysi c sınıfı gözüküyor gerçi ama bilemedim?? nasıl bir yol izlemeliyim yardımcı olabilir misiniz?

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Eğer bozuk yollarda araç kullanılmayacak iseniz her zaman yumuşak hamur lu lastik tercih ederim. Konfordan asla ödün vermem.

y.alper

Kayıtlı Kullanıcı
58-Sivas
Siteyi ziyaret et
Hocam yakin tarihte goodyear effident grip performans aldim. Gayet memnunum. Yumusak, sessiz. Kagit ustunde degerleri gayet iyi. Frenlemesi cok iyi. Henuz abs yi devreye sokamadim. Tavsiye ederim. Nette 160 tl ye falan bulunabilir. 30-40 tl yede herhangi bir lastikcide taktirabilirsiniz. Bu arada continental conti premium contac 5 lastiklerinide bayagi ovuyorlar. Ama goodyear a gore hamuru biraz daha sert sanirim...

G7-L01 cihazımdan gönderildi

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Yumuşak hamurlu lastik olarak yanılmıyor isem Michelin de güzel bir marka diye biliyorum. Kullandım... ama çok yorum okudum bu konu da.

y.alper

Kayıtlı Kullanıcı
58-Sivas
Siteyi ziyaret et
Evet abi oylede fiyat yuksek biraz. Tamamen duygusal[emoji2]

G7-L01 cihazımdan gönderildi

bykubrick

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cevaplar için teşekkürler. webde 217 liraya buldum bir yerden, adamlar bursada bir servise gönderecekler lastik başına 7.5 liraya takılacak. bilmiyorum pazarlama yöntemi mi ama lastik iddia ettikleriyle beni heyecanlandırdı orası kesin. bundan önce bende goodyear efficient düşünüyordum ama bu lastik dahapiyasada yoktu. bursanın az çok kışında da kışlık lastik almadan gayet iddialı bişey gibi duruyor michelininki. zaten çok ağır kış şartlarında arabayı bırakıyoruz evde. sanırım michelin crossclimateı deneyeceğim ben yaaa.. kandırdı gibi. yine de yazlık performansı hala muamma orası kesin. yorum ekleyebilecek varsa beklerim yine de..