Opel astra 1,6 benzinli 30.000 Km bakım fiyatları

mertyagiz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar
Opel astra 1,6 benzili aracımın 30 bin km bakımını yaptıracağım.
Takriben ne kadar olur. Yaptıran arkadaşlar hangi servis ne kadara yaptırdılar belirtmelerini rica ederim.

Ayrıca ben 30 Bin km bakımını dışarda yaptırmak istiyorum bu garantiyi etkilermi.

Böyle bir paket satışı var 136 liraya + 30 lira işcilik
Opel Astra H 30.000 Km Periyodik Bakım Seti. GM Marka Ürünlerden Oluşmaktadır.
PAKET İÇERİĞİ
Motor yağı 10W-40 GM
Yağ Filtresi GM
Hava Filtresi GM
Polen Filtresi GM
Buji Tek Tırnak 4 Adet GM
Cam Suyu Antifirizli GM

bu peryodik bakım setini alıp aracımı sanayi sitesindeki ustalardan birinde değiştirmeyi düşünüyorum

mertyagiz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aradaki fark garantiyi kaybetmeye değmez.

Emre bey aradaki fark ile garantiyi kaybetmeye değmezde ama insanın zoruna gidiyor. Kimse parasını sokakta bulmamış bana bu bakım için 440 lira çıkardılar indirim yaparak 400 liraya fiyat verdiler. fiyattan bahsedip aradaki fark ile ben + 2 arac daha 30.bin km bakımını yaptırabileceğimi belirtince bizde standart demeleri hoşuma gitmedi açıkcası.

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Emre bey aradaki fark ile garantiyi kaybetmeye değmezde ama insanın zoruna gidiyor. Kimse parasını sokakta bulmamış bana bu bakım için 440 lira çıkardılar indirim yaparak 400 liraya fiyat verdiler. fiyattan bahsedip aradaki fark ile ben + 2 arac daha 30.bin km bakımını yaptırabileceğimi belirtince bizde standart demeleri hoşuma gitmedi açıkcası.

Mert Bey, servis işçilikleri pahalıdır fakat güvenilirdir. Araçlarımızda bir çok elektronik aksam mevcut, ve maalesef çok pahalılar. Keşke dememek için fazla ödemek gerekiyor. Yada garantiyi göze alıp, 200tl kar elde edebilirsiniz. bana Opel senelik garantiyi 200tl ye satsa her sene satın alırım. Tercih meselesi.

DamnedsouL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mert Bey, servis işçilikleri pahalıdır fakat güvenilirdir. Araçlarımızda bir çok elektronik aksam mevcut, ve maalesef çok pahalılar. Keşke dememek için fazla ödemek gerekiyor. Yada garantiyi göze alıp, 200tl kar elde edebilirsiniz. bana Opel senelik garantiyi 200tl ye satsa her sene satın alırım. Tercih meselesi.

ne 200 tl si 500 e satsın ben gene alırım garantiyi bence hiç deymez 200 300 lira için sans değilmi sanayide bakımı yağtırırısınız 2 gün sonra bir sorun cıkınca araçta yetkili servis dışında bakım görmüş kusura bakmayın diye bir cvp gelir garantiden bence hiç risk almaya değmez

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
ne 200 tl si 500 e satsın ben gene alırım garantiyi bence hiç deymez 200 300 lira için sans değilmi sanayide bakımı yağtırırısınız 2 gün sonra bir sorun cıkınca araçta yetkili servis dışında bakım görmüş kusura bakmayın diye bir cvp gelir garantiden bence hiç risk almaya değmez

Sizi de şöyle alalım o zaman http://www.opelclubcard.com/ArtiGaranti.asp

DamnedsouL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet günde 1.5 tl den olsa senede 500 tl civarı birsey ederki ben bunu alırım bilgi için cok tesekkürler emre

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et