Opel Astra 1.3 CDTI usta tavsiyesi

Caglars

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Merhaba Opel Astra 1.3 CDTI aracim var. Araçta yağ eksiltme var. Ayrıca sağından solundan tuhaf sesler gelmeye başladı. Beni ugrastirmayacak işini ehli ile yapan bir usta önerisi rica ediyorum. İstanbul Avrupa yakasında ikamet ediyorum. İyi forumlar.

Serkann61

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Merhaba Opel Astra 1.3 CDTI aracim var. Araçta yağ eksiltme var. Ayrıca sağından solundan tuhaf sesler gelmeye başladı. Beni ugrastirmayacak işini ehli ile yapan bir usta önerisi rica ediyorum. İstanbul Avrupa yakasında ikamet ediyorum. İyi forumlar.
İkitelli organize sanayide Nisa Oto Hüseyin Usta tavsiye ederim hocam opelin duayenidir kendisi

• Beğen
Tepkiler: omeroz

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
İkitelli organize sanayide Nisa Oto Hüseyin Usta tavsiye ederim hocam opelin duayenidir kendisi
Opel'e fısıldayan adam😊 youtube kanalından takip ediyorum kendisini. Yunanistan'dan aracını kendisine getirenler var.

Serkann61

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Opel'e fısıldayan adam😊 youtube kanalından takip ediyorum kendisini. Yunanistan'dan aracını kendisine getirenler var.
Kesinlikle hocam fuzuli masraf yaptırmaz neyse onu söyler kaputu acması yeterli tedavi icin☺️ 3 hafta önce zincir degısimi icin gittim aracında sıkıntı yok 10.000 daha git ama malzelerini simdiden al ozamana kadar fiyatlar degisir diye de bi not düşmüştü başka biri olsa arack bırak der bu kadarini düşünmez

• Beğen

Astra-J806

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
Bende ustayı youtube tan takıp ediyorum ama gidip gitmemekte emin değildim. Bu kadar eminseniz bir randevu alayım.

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Bende ustayı youtube tan takıp ediyorum ama gidip gitmemekte emin değildim. Bu kadar eminseniz bir randevu alayım.
Ben ustaya kefil değilim, çünkü hiç alışverişim, diyaloğum olmadı. Ama videolarından göründüğü kadarıyla işinin erbabı, işi temiz ve bende bir güven duygusu oluşturdu. Aramızda 1000km mesafe olmasa tereddüt etmeden aracımı götürürdüm.

• Beğen
Tepkiler: Astra-J806

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ramazan usta : 0535 872 89 50 Bu arkadaş benim aracımı götürdüğüm usta..Yaşı genç ama gerçekten çok dürüst ve efendi..Sürekli bakıma ve tamire bu arkadaşa götürürüm....Bu zamana kadarda sorunlarımı çözdü sağolsun...İstersen telefon numarasından arayın beni Cemil tavsiye etti..Siyah Opel Astra J si olan dersiniz...Giderseniz eğer umarım sizde memnun kalırsınız...

• Beğen

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Elimde 1.3 var h kasa bir tamirciye düşmüş arabayı yapan usta aldığı parayı nasıl yemiş bilmiyorum buraya da atacağım yada onu başkasına öyle satan arkadaş adam arabayı aldı 4 e yakın masraf ediyor şuan resimlerini atacağım yaptıkça buraya