opel astra 1.3 cdtı enjoy

oktay38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkaslar bizastra alamyı düşünüyoruz ama maddiyat 22 -23 bin tl arası kaza yapmıs servisde tamir edilmiş 2005-2006 model astralar var hava yastıalrı yapılmıs boyasnmıs pert kaydı arac biz bun alsak basımız agrırmı ne önerirsiniz
(ayrıca leon1.8 20v 125hp ile takas etmeyi düşünüyouz eger satmak isteyen olursadiye yazdım )

airbus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kazalı ya girme derim ucuz olur ama,pahalıya patlar..geciniz

muratenes

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım bencede kazalıya girme hele önden kazalıya hiiç tavsiye etmem başın ağrır sonra düzen tuturmak cok zor..biraz araştır derim ve vaktin varsa cok acele etme 2005 1,3 cdti njoy ve 90 bin km 23 bine denk geldim ama şehir uzak olmasından araç aynı gün satıldı ( eskişehir ve Ankara )..boyalı aracı sorarsan hele cizikten alırken ucuz aldığın gibi satarkende ucuz satarsın burdan kaybın olmaz ama bence alınır..artık insanlar arabayı cok kulalnıyorlar ve kaza yapma riskleri yüksek özelliklede cizik sürtünme felan oluyor bu yerlerde boyanıyor..bide çok konuştum ama ben arabamı mayısta aldığımdan söylüorum motora çok iyi baktır inan yolda kaldığında seni o orjinal boyalı kapılar veya tamponlar kurtarmıyor..başını en cok ağrıtan ve seni aractan soğutan genelde motor arızalarıdır..inşallah hayırlısı ile düzgün bi arac bulursun

oktay38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
murat abi iyi anlattım saol :) valla bizde terddütte kaldık şimdi leona devam edebiliriz ama astra daha azykar diye biliyorum

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kazalı arac eger ıyı toplanmıssa , pıyasada kaza gecırmemıslerden daha ıyı motor durumu olur ama dedııgım gıbı sonrakı yapılan ıscılıgı onemlı yoksa sıknıtı yasıycagınızı sanmıyorum ...

oktay38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
servisde yapıldı diyor 79 bindeymiş kaalı fotonsuunda gördük sadece ön tampon kırımıs radyoter gelmemiş ama farlarda kırılmıs fotosuda vardı