opel almanya e-mail adresi

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar opel'in almanya merkez e-mail adresini bilen var mı? şikayetlerimizi iletebileceğimiz bir e-mail adresi.

insigniateam'de bir arkadaş şu adrese emaıl attıgını soylemıs ' kunden.info.center@de.opel.com '  almanya sitesinden buldugunu soylemıs ama iletişim bölumunde e maıl adresı vermemısler ben bulamadım

earnhardtt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: opel almanya e-mail adresi

evet o adrese mail atin.turkiye den mail attiginizi da belirtin onlar dogrudan opel turkiyeye iletiyor atmis oldugunuz maili.

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

earnhardtt link' Alıntı:
evet o adrese mail atin.turkiye den mail attiginizi da belirtin onlar dogrudan opel turkiyeye iletiyor atmis oldugunuz maili.

Konu hakkında detaylı bir şekilde e maıl attım ve şikayetlerımı Tr'deki servısler ve opelın tutumu hakkınmdaki şikayetlerımı belırttım bakalım sonuc ne olacak.

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Opel Almanyadan hemen cevap geldi , dosya numarasını istemısler ve ılgıleneceklerını soyluyorlar:) Tr opele o kadar emaıl atmıstım cevap bıle vermemıslerdı.

mkkarabulut

Kayıtlı Kullanıcı
63-Şanlıurfa
Siteyi ziyaret et

hocam adrese mail atıyorum bulunamadı diye mesaj geliyor geri

• Beğen
Tepkiler: radef