"opel 5 yaş ve üzeri bakim 99tl"

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yetkili servis 5 yaş üstüne 99 ytl ye ancak göz ucuyla bakar kesin extralar olacaktır 5 yaş üzeri aracı olupta servise devam eden nadirdi belkide genelde hep özel servis tercih ediliyor ancak özel servistede iyi seçim yapmak gerek ne yazıkkı bi opel tabelası açan dükkan servis olup çıkıyor bu da en iyi referans aynıa ractan kullanan arkadaslardır.

tolga gümüştekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yetkili servis 5 yaş üstüne 99 ytl ye ancak göz ucuyla bakar kesin extralar olacaktır 5 yaş üzeri aracı olupta servise devam eden nadirdi belkide genelde hep özel servis tercih ediliyor ancak özel servistede iyi seçim yapmak gerek ne yazıkkı bi opel tabelası açan dükkan servis olup çıkıyor bu da en iyi referans aynıa ractan kullanan arkadaslardır.
bursa nesjkara gidip te göz ucuyla baktıklarını görmedim,
hatta fazla bile bakıyolar, para kazanmak açamlıda olabilir ama ,
her defasında bi sürü sorun çıkarıyolar değerlendiriyorum uygun olanı halledin diyorum,
onlar para kazanacak biz güvenle binecez,
99 tl lik bakım, arabanız bi yetkili servis görmesi açısından değerlendirilmesi gerekir bence, adamlar 101 nokta bakım yapıyolar..yaptırmak zorunda değilsin arabana çekup yapmış olursun.

anulmustafa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 15-01-2011 tarihinde yaptırmıştım polen filtresi ile 110 tl yaptıları kullanılan malzeme gm marka ve yağda 10/40 gm ve gayetde memnunum.

caliman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yetkili servise bin opelim olsa birini vermem