Opc tachometre geldi.

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi para ya. valla ben veremem o kadar galiba :S
ama kargo çok tutmuş gerçekten.

bir ar video şeklinde görmek isteriz. ilk açilişi felan. merak ettimç. boyle şeyleri çok severim ::):)

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gerçekten çok güzel duruyor hayırlı uğurlu olsun.
montaj sırasında ekstra bişey gerektirdimi acaba yoksa sadece eskisini söküp yerine opc kadranımı taktınız.

mdgencer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
50 Euro'luk kargo normal bir fiyat. Genelde 30 Euro olur kargolar. 125 Euro olan da var. 350 Euro olan da... Urunun paketine ve agirligina bagli... Misal ben kendi tamponum icin 125 Euro vermistim.

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi para ya. valla ben veremem o kadar galiba :S ama kargo çok tutmuş gerçekten.

Valla bende vermicektim en basta ama acik arttirma olunca ciktik gaza gelip. Ama guzel oldu.:rolleyes::cool:

bir ar video şeklinde görmek isteriz. ilk açilişi felan. merak ettimç. boyle şeyleri çok severim ::):)

Video en basta var. Konu basina ekledim youtube.

bi şey daha sorucam km sıfırlandı demi?çünkü astra glerde km hafızası km göstergsinde kayıtı oluyor ...

Sifirlanmiyor. Prgramlarken yazabiliyorlar kaldigi km yi. Yarin belli olur programlatmak (tech2) icin gidicem de.

gerçekten çok güzel duruyor hayırlı uğurlu olsun. montaj sırasında ekstra bişey gerektirdimi acaba yoksa sadece eskisini söküp yerine opc kadranımı taktınız.

Eskiyi sok yeni tak sonra tech2 icin servise git programlatmaya 30 tl ver bitti.

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
50 Euro'luk kargo normal bir fiyat. Genelde 30 Euro olur kargolar. 125 Euro olan da var. 350 Euro olan da... Urunun paketine ve agirligina bagli... Misal ben kendi tamponum icin 125 Euro vermistim.

Aynen 30 iyi ama 50 cok oldu be. Genelde boyle ama fiyatlar. Neyse parcanin servis fiyatina gore yinede kardayim.:D

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok iyimiş ozaman gerçektende ben alttaki ampullerin falan değişeceğini sanıyordum baya kolaymış ama ve arabanın bütün havasını değiştirmiş.bizede nasip olur inşallah.

harrun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun.Güle güle kullanın.Kaça mal oldu ? (Alımı,kargosu vs vs.)Bende dizel olanlar için buldum.

samplesopelastrahdiesel.jpg

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun.Güle güle kullanın.Kaça mal oldu ? (Alımı,kargosu vs vs.)Bende dizel olanlar için buldum.

samplesopelastrahdiesel.jpg

Evet bunlarda var ama bunda biraz ugrasacaksin benim aldigim bu degil. Gerci bende bundan var. Isteyene aldigim fiyata birakirim (Benzinli).

Bu modellerde alttaki bazi ledleri beyaza cevireceksin. Baya ugrastiriyor. Ben en kolayi orjinal opc aldim. 190 avro + 50 avro posta hersey dahil.

harrun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ona dikkat etmedim kusurabakmayın.Dizel için var mı bu takometreden ?

Bi de bu direksiyon altındaki OPC yazısı olan kapağın montajında herhangi bir sıkıntı yaşatıyor mu ?