OPC Pedal Seti (Replica)

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: OPC Pedal Seti (Replica)

UnStabLe link' Alıntı:
Arkadaşlar opc pedali kullanıp şu ana kadar şikayeti olan var mı paslanma ayakta kayma rahat kullanım vs memnun ise herkes bende almayı düşünüyorum..

Ben gayet memnunum,bence tereddutsuz alin,zaten 20 tl fiyati var

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

NumberZOne link' Alıntı:
Aynı konuları bende çok merak ediyorum. Görüntü ve montaj şekli pek kaliteli ve sağlam bir hava vermedi bana.

Resimlerde ogle cikmis olabilir,fiyatina gore gayet kaliteli

NumberZOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Görüşleriniz için teşekkürler, mesele 20 lira değil. Haybeye sök tak yapmak istemiyorum.

Sizin gibi diğer arkadaşlarında yorumları olumluydu hatırladığım kadarı ile. Ebay' den toplu alım mı yapsak?

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

UnStabLe link' Alıntı:
Arkadaşlar opc pedali kullanıp şu ana kadar şikayeti olan var mı paslanma ayakta kayma rahat kullanım vs memnun ise herkes bende almayı düşünüyorum..

NumberZOne link' Alıntı:
Aynı konuları bende çok merak ediyorum. Görüntü ve montaj şekli pek kaliteli ve sağlam bir hava vermedi bana.

Yanlış hatırlamıyorsam forumda bu pedal setini ilk alan yada alanlardan biri benim ve aşağı yukarı dört aydır hiçbir problem yaşamadım.
Ne paslanma var nede kauçuk yüzeylerde eskime.  :)
Kaliteli demeyeyim ama açıkçası benim tahminimden daha dayanıklı ve sağlam çıktı.  :)

eraytly

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu pedalları takmak için orjinaldeki plastik kısımları söküp yerine bunları mı takıyoruz yoksa direk üstüne mi takıyoruz?

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

MeRt link' Alıntı:
Yanlış hatırlamıyorsam forumda bu pedal setini ilk alan yada alanlardan biri benim ve aşağı yukarı dört aydır hiçbir problem yaşamadım.
Ne paslanma var nede kauçuk yüzeylerde eskime.  :)
Kaliteli demeyeyim ama açıkçası benim tahminimden daha dayanıklı ve sağlam çıktı.  :)

Kesinlikle Mert'e Katılıyorum Otamatik Vites İçin Olanını Aldım Ne Bir kayma Ne Bir Paslanma Tabikide Orjinalleriyle Kalite Olarak Kıyaslanamaz Ama Parasını Hakeden Bir ֜rün Kesinlikle...

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eraytly link' Alıntı:
Bu pedalları takmak için orjinaldeki plastik kısımları söküp yerine bunları mı takıyoruz yoksa direk üstüne mi takıyoruz?
plastik kisim sökülupte takiliyor.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eraytly link' Alıntı:

Bülent abinin de söylediği gibi debriyaj ve fren pedallarındaki kauçuk kaplamalar sökülüyor, gaz pedalına ise direk takılıyor.  :)

tdcm.jpg