Opc opel servis

Aykut_25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese merhaba,
Başımdan geçen olayı anlatmak istedim sizlere.
Astra 1.3 cdti easytronic aldığımın 2. günü aracıma bixenon far taktırmak için maslak oto sanayi sitesi OPC OPEL CHEVROLET servisine gittim.Çünkü Bixenonlu araç satıp bu aracı aldım bu eksikliği hemen gidermek istedim.
Ben xenon alıp geleyimmi diye sorduğumda sen bilirsin dedi bunların hepsi aynı dedi ben garanti veriyorum dedi. buraya kadar tamaaam.
farı taktırdım önümü göremiyorum çok ama çok kötü. rezalet.derken 1. hafta beyin arızalandı. bende sinirlendim başka yerde philips taktırdım ve çok rahatladım. muhteşem bir görüntü verdi. Adama söyledim bunu xenonları geri al sözüne güvenip aldım diye almam dedi. Eyvallah dedim bende.

D2s olması gerekirken H7 yapmış ve japonla yapıştırmış ampule.Saçmalığa bak ya.
2. sorunum :

aracımın farları takılırken bakım yaptırayım dedim.samimi bir sohbete güvendim . Sağolsun yaptılar. ve eve dönüş yolunda mazot filtresini sıkmadığı için yarım depo mazotum motordan aktı arkadan duman şeklinde geldiği için sürücüler uyardı. Araç alev alacak diye çok korktum.Ben düşen ibreyi aracı tanıyamadığım için anlam veremedim. hemen adamı çağırdım ve geldi sıktı. arıza lambası yanıyordu söndürdü. dedim nolcak bizim bu yarım depo parası. abi gel halledelim işçilikle dedi. iyi dedim bende haftaya gittim arıza ışığım yine yanmıştı bilgisayara bağladı söndürdü. hiçbirproblem yok dedi.yarım depo içinde km saati izolasyonu ve rot balans yaptırdık. bende anlaştım gittim. 4 gün sonra arıza ışığı yanmaya başladı tekrar. evim uzak olduğu için gidemedim ha deyince. Lanet olsun böyle ustaya dedim ve servise gittim. Mazot filtresinin ordaki sensör arızalanmış vıcık vıcık mazot dolduğu için. 400 tl de ona verdim.Çünkü o beceriksiz adamın yapacağına artık inanmıyordum. Ve ilk defa özel servise gittiğim için bunlar başıma geldi. Birdahada gitmem zaten.
3. sorunum :

Hava filtresi kapağı vidaları komple gevişekti. Sen nasıl bir usta olmuşsunda bunları yapamıyorsun.

OPC OPEL SERVİS arkadaş foruma üye isede bu yazdıklarımı okusunda utansın. Sizde ona göre davranırsınız.

garbis

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Öncelikle geçmiş olsun, resmen usta yerine bir kazmaya denk gelmişsin.

Bu tarz tecrübeleri forumda paylaşman bence çok yararlı olmuş, söz konusu servisi tercih etmek isteyen arkadaşlara fikir vermiş oldun.

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyide astralarda mercekli bir sistem yokki bixenon taksınlar.(cosmo hariç ondada xenon sistemi mevcut zaten) siz xenon derseniz tabikide h7 takıcaklar.. h7 yuvasına bixenon ampülü D2s i nasıl takmasını beklediniz onu anlayamadım acıkcası.

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Hem uzuna hem kısaya mı xenon taktınız? Nasıl bi-xenon oluyor? h7 original olması lazım. Tam net yazmamışsınız. Merceksiz bi-xenon nasıl oluyor? Mercekli far seti mi aldınız? Xenon kiti siz almadınız mı? Ne aldıysanız, verdiyseniz takmaya çalışılmış sanırsam.

Opc servisin sahibi, Hüseyin Usta devretmedi ise iyi Ustadır? Bir mekaniker, bir elektrikçi 2 arkadaş idiler. İkisininde işçiliğini bilirim ve öneririm. Farı x yerden aldın, bozulunca opc servis mi geri alsın, anlamadım? Kendi aracım dahil, zamanında Aluçlar ile birlikte çalıştıkları vakit çok araç yaptırdık, memnun kaldık.

Kendileri de bu konuyu ilerde görürse, google vs., elbet vereceklerdir bir cevap.

Aykut_25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eksik yazmisim kusura bakmayin. Farlar sifirdirhella mercekli bixenon farlardan. Orjinali d2s. Adam h7 takti. Eski farlarim evde duruyor.xenonu kendisi satti disaridan almadim. Farlarda oyle. Ben farlari degil xenonlari almasini istemistim

omercml

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opc opel servis hakkında

Asla ne istediğini bilmeyen ve hiçbir işten memnun olmayan ön yargılı kişiler vardır.Bu arkadaşda tam bu örneğe uyuyor.Nasıl oluyorda 2009 dan beri yüzlerce opel ve chevrolet kullanıcısına satış sonras özel servis hizmeti veren ve
Neredeyse tek olumsuz yorumunu sizden alıyor.O gözünüzde büyüttüğünüz yetkili servislerde ne hatalar ve şikayetler var bir bilseniz.
(Kabiliyetin müşterinin memnuniyetiyle sınırlıdır.)

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
pardonda adam yalanmı soyluyo neden yuklenıyosunuz ?mazot fıltresını sıkmayan ustamı olur? artı neden olumsuz yorum alması enteresan bısey? neden ınsan hatası yapabılır olabılır demek yerıne sız soylesınız sız boylesınız dıye derdını anlatan adamın ustune gıdıyosunuz? varsa bı savunması madem tanıyosunuz gelsın buraya boyleyken boyle oldu desın ,site servisin heralde anlam veremedım

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Hadi xenon konusunu geceimde mazot filtresi ile hava filtresinin sikilmamasi da mi kullanicinin hatasi...