opc line pack

mertkaya39

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

qwer001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.battlefieldturk.com
Ynt: opc line pack

Yetkili serviste yapıyorlar ve sanırım 1000-1500 tl arasında değişiyor fiyatlar diye biliyorum.(Astra h için )

mertkaya39

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

fiyat uygun duruyor.1000 bakımında sorucam bu işi.gayet hoş bir görüntü kazandırmış

qwer001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.battlefieldturk.com

mertkaya39 link' Alıntı:
fiyat uygun duruyor.1000 bakımında sorucam bu işi.gayet hoş bir görüntü kazandırmış
Ben aracı almaya gittiğimde müşteri temsilcisi arkadaş söylemişti,Biraz önceki müşteriye  1000 tl ye body kit sattım demişti.Bana da fiyat uygun gelmişti.

T

tonyhawk

Bilgi Girilmemiş

1000 tl ye body kıt uygun mu vallahı bence cok benım araçtakılerın toplamı 400 tl ye patladı karlık ,marşpiyer,spoiller 

mertkaya39

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sonuçta orjinal olcak.diğer dışardan alınca düşme dahil yaptığını duydum.adresi belli yeri belli hem opc yani adı var :)

T

tonyhawk

Bilgi Girilmemiş

zaten cogu orjınal dedıgınız parca servıslerın dısarda yaptırdkları malzemeler ama servıs fıyatı verınce orjınal olmus oluyor ;)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hiç dikkat etmemiştim bu linke, bende arabaya ön/arka çamurluk mu taktırsam acaba?

TOGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Servisler iki türlü iş yapıyor.
1. Kendileri Türkiyede bazı firmalar ile anlaşıp Fiberden body kit yaptırıyorlar ve takıyorlar , bunların maliyeti 1000 - 1500 arasında ..Servislerin en çok kullandığı firma hicret spoiler isimli firma internetten sitesine girip body kitlere bakabilirsiniz.Hatta direk onlardan da alabilirsiniz daha ucuza gelir.
2.Orj yutdışından gelen OPC line parçaları . Bu parçalar fiber değil plastiktir buda daha esnek olmalarını , dış şartlara daha dayanıklı olmalarını sağlar.Fibere göre daha pahalıdır.

Fiberdan yapılan parçalar çok kaliteli değil ise üzerlerinde zamanla çatlaklar oluşur ve bunu yakından görürsünüz çünkü malzeme sıcak ve soğuktan dolayı çatlar.
Fiber body kit yapılacak ise bu detaya dikkat edilmedir çünkü sonrada bu çatlaklar canınızı sıkacaktır.Özellike marşbiellerde..
Fiber plastik malzemeye göre ufak çarpmalara karşı daha dayanıksızdır ve kırılma ihtimali daha yüksektir.
Bu arada kaliteli fiber den yapılan ürünlerde çok çok ucuz değildir ama plastik kadarda pahalı değildir.

Buna göre tercih yapmanızı tavsiye ederim sonuçta marbiel ve karlıklar en çok çarpılabilecek yerler.Çarpman dikkat ederim diyorsanız fiber kullanabilirsiniz .Önceki astra H ımda fiberden yapılan malzeme kullanmıştım.
Ama iyisi olsun derseniz plastik olanları tavsiye derim.

Orj plastik parçaların fiyatlarını aşağıdaki linkte görebilirsiniz .

http://www.opel-accessories.com/subproductgroup.jsp?language=tr&country=TR&vehicle_name=Astra%20Classic&category=Stil+ve+OPC+Serisi&subcategory=D%C4%B1%C5%9F+Tasar%C4%B1m

TOGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sonunda OPC line body kit i Kırmızı Astra da gördüm ekzozlar olmamış ama kit bana güzel geldi sade ve şık  :)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-opel-astra-cosmo-otomatik-yeni-kasa-full-full-66558004/detay/

665580047ie.jpg

66558004m9x.jpg

66558004mic.jpg

66558004jtj.jpg

66558004i9c.jpg