opc hayallerim suya düştü:)

cum82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben konu dışında birşey danışmak istiyorum corsa sport 1.3 cdti kullanıyorum 16 janttan 17 geçicem lastik ölçüsü ne kullanmam gerek aracımda 4cm benzinli corsa d yayı var

yaniss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yanlış anlaşılmaya sebep olmadığım için sevindim böyle bir mesaj yazmamın asıl sebebi özellikle Golf GTİ ların tamponlarının herşey dahil(sis farı,panjur vs. vs.) olarak sahibinden.com da 600 liraya satılması üstüne üstlük bir de plastik,fiberde değil.Sonra bi bakıyosun heryer GTİ dolu orjinal GTİ olanların bile bir albenisi kalmıyor.Neyse senin arabada OPC değil ama yine OPC gibi özel bir araç ve gayet güzel bence gerek bile yok OPC malzemelere
zten her yer golf gtı seat leon fr cupra kaynıyor zten 1 mılyar falan olmasında adamlar ıyıce abartmıs yane :)

yaniss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben konu dışında birşey danışmak istiyorum corsa sport 1.3 cdti kullanıyorum 16 janttan 17 geçicem lastik ölçüsü ne kullanmam gerek aracımda 4cm benzinli corsa d yayı var
benım arabada 17 jant ama olcusu flan nedır hıc bılmyıorum :(

Yiğit18

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlısı olsun

deniz_serdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orda haklısın mesela benım jantlarımda pahalı kımse takmıyor hosuma gıdıyor ayrı duruyor fakat ben zten corsa alırken opc ıstedım ama beygır gucunden dolayı aılem ıstemedı mecburen tampona yoneldım bu arada tum yorumlar ıcın teskkurler ııcm rahatladı :)
o parayı motora yatır belki az daha fazlasını tek ol :D

floy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bencede en iyisini yapmışsın o parayı motora yatır opc yakın bi performans alırsın